feed-image -

Reklama

Aktualności
Jednak wykupić warto
piątek, 07 września 2018 08:46

Rozpoczął się nowy rok szkolny i zapewne po raz kolejny powróci temat ubezpieczeń szkolnych, które stanowią popularną formę zapewnienia ochrony ubezpieczeniowej w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków (oraz innych podobnych ryzyk) dla dzieci i młodzieży szkolnej.

Add a comment
Więcej…
 
PPK: Start w połowie przyszłego roku?
piątek, 07 września 2018 08:35

Jeżeli uda się przyjąć ustawę o Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK) w Sejmie w listopadzie, to termin przewidziany w projekcie ustawy na uruchomienie programu, czyli połowa przyszłego roku, byłby realny – powiedział w Krynicy prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys.

Szef PFR dodał, że fundusz rozpoczął wstępne prace przygotowawcze związane z wejściem w życie nowych rozwiązań. - Pamiętajmy, że jest to duże przedsięwzięcie logistyczne. Nie ukrywamy, że już się do tego w pewien sposób przygotowujemy – podkreślił. Paweł Borys był jednym z uczestników panelu dyskusyjnego „Pracownicze Plany Kapitałowe – szansa dla Polaków i gospodarki”, który odbył się w ramach Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Add a comment

Więcej…
 
Mondial Assistance: Wakacyjne interwencje z assistance medycznego
piątek, 07 września 2018 08:31

Z analizy danych zebranych przez Mondial Assistance wynika, że podczas tegorocznych wakacji wielu turystów korzystało z jego assistance medycznego.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia – nowoczesne kanały komunikacji i ich efektywność w sprzedaży
piątek, 07 września 2018 08:30

Już za niecałe dwa tygodnie (19 września w Warszawie) odbędzie się konferencja „Ubezpieczenia – nowoczesne kanały komunikacji i ich efektywność w sprzedaży”. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia na XXIV Forum Teleinformatyki
piątek, 07 września 2018 08:29

W dniach 27-28 września 2018 r. odbędzie się XXIV Forum Teleinformatyki. Tradycyjnie jedna z dziewięciu tematycznych sesji spotkania: „Informacyjne systemy ubezpieczeniowe: baza danych ubezpieczeniowych”, będzie poświęcona systemom ubezpieczeniowym. Patronem medialnym wydarzenia  jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
Pramerica: Krew dla potrzebujących
piątek, 07 września 2018 08:28

5 września Pramerica Życie we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie oraz przy wsparciu Fundacji Banku Zachodniego WBK zorganizowała akcję krwiodawstwa w siedzibie towarzystwa, zbierając w sumie ponad 12 litrów krwi.

Add a comment

Więcej…
 
Insly: Na co zwrócić uwagę przy zakupie AC
piątek, 07 września 2018 08:27

Piotr Bartos, Country Manager Insly w Polsce, tłumaczy, jakie elementy wpływają na wysokość składki w komunikacyjnych ubezpieczeniach autocasco (AC).

Add a comment

Więcej…
 
EuCO: Dobre półrocze
piątek, 07 września 2018 08:27

Grupa Kapitałowa Europejskiego Centrum Odszkodowań (EuCO) podała w sprawozdaniu finansowym za pierwsze półrocze 2018 r., że w tym okresie wypracowała ponad 46,4 mln zł przychodów ze sprzedaży (+9,3% r/r) i ponad 11,2 mln zł EBITDA (+16,4%). W samym II kwartale zysk netto grupy wzrósł o 400%, do poziomu 3,1 mln zł, a przychody zwiększyły się o ponad 23 i wyniosły 23,6 mln zł.

Add a comment

Więcej…
 
Zurich Insurance: Awangardowe start-upy z konkursu
piątek, 07 września 2018 08:26

Zurich Insurance Group uważa, że w znalezieniu najbardziej nowatorskich start-upów i przedsiębiorców, z którymi będzie współpracować w przestrzeni insurtech, pomoże konkurs.

Add a comment

Więcej…
 
Lloyd’s: Dyrektor handlowy Vandendael odchodzi
piątek, 07 września 2018 08:25

Lloyd’s ogłosił, że dyrektor handlowy Vincent Vandendael zdecydował się opuścić korporację po prawie sześciu latach pracy na tym stanowisku. Przejdzie do Everest Insurance, gdzie na początku 2019 r. obejmie stanowisko dyrektora generalnego ds. ubezpieczeń międzynarodowych.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 3343

Aviva: Krzysztof Czekała szefem zespołu badającego rynek i wiedzę o kliencie

Krzysztof Czekała, związany z Avivą od 2015 roku jako menedżer ds. planowania strategicznego i analiz, przejął dodatkowo odpowiedzialność za...


czytaj dalej

AXA Ubezpieczenia: Marcin Nedwidek nowym członkiem zarządu

AXA Ubezpieczenia TUiR zapełnia wakat w zarządzie powstały lipcu w wyniku przejścia Henry’ego de Courtois do paryskiej centrali ubezpieczyciela....


czytaj dalej

Willis: Rozbieżności w kwestii kierowania polityką cyberbezpieczeństwa

Większość kadry zarządzającej firm z całego świata ma świadomość, że staje przed dylematem „specjalista czy generalista” w kwestii obsady...


czytaj dalej

Aon: Dyrektor z PwC pokieruje fuzjami

Firma brokerska Aon zatrudniła dyrektora z PwC, aby rozwijał możliwości w zakresie fuzji i przejęć infrastrukturalnych i rozwiązań transakcyjnych...


czytaj dalej

UFG: Pełny dostęp online do bazy polis komunikacyjnych

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UDG) uruchomił nowe funkcjonalności udostępniania danych ze swojej ogólnopolskiej bazy polis komunikacyjnych....


czytaj dalej

PZU: Nowa kampania reklamowa AC

17 września rozpoczęła się nowa kampania reklamowa PZU Auto AC. Główny przekaz akcji zbudowany jest wokół dwóch benefitów: PZU Auto AC z opcją...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook