feed-image -

Reklama

Aktualności
Prawo: Nie każde naruszenie więzi przyznaje prawo do zadośćuczynienia
czwartek, 08 listopada 2018 09:18

Sąd Najwyższy przypomniał, że nie każde naruszenie więzi bliskości i więzi emocjonalnej uzasadnia przyznanie zadośćuczynienia najbliższym poszkodowanego w ciężkim stanie – informuje „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
KNF pozwoliła Generali przejąć Concordię
środa, 07 listopada 2018 09:53

Po decyzji Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) spełnione zostały wszystkie warunki pozwalające Generali na przejęcie towarzystw Grupy Concordia. Proces łączenia obu ubezpieczycieli może być jednak dość długi.

Jednogłośna decyzja KNF z 6 listopada o braku podstaw do zgłoszenia sprzeciwu co do nabycia udziałów Concordia Polska TUW i WTUŻiR Concordia Capital (w pierwszym przypadku po połowie udziałów przejmą bezpośrednio Generali CEE Holding B.V. i pośrednio Assicurazioni Generali S.p.A., zaś w drugim – bezpośrednio Generali Życie i pośrednio Assicurazioni Generali S.p.A.) zamyka rozpoczęty 24 maja proces zakupu wielkopolskiego ubezpieczyciela. 2 lipca na przejęcie zgodził się Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Add a comment

Więcej…
 
Rozmowy bez Asekuracji: PZU dla flot
środa, 07 listopada 2018 09:53

6 listopada ukazał się kolejny, czterdziesty już odcinek podcastu „Rozmowy bez Asekuracji”. Gościem programu był Jakub Sajkowski, dyrektor Biura Analiz i Oceny Ryzyka Ubezpieczeń Komunikacyjnych w PZU SA.

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: PZU Top Marką 2018 w ubezpieczeniach
środa, 07 listopada 2018 09:52

Magazyn „Press” i „Press-Service Monitoring Mediów” zaprezentowały wyniki analizy Top Marka 2018 – największego rankingu medialności brandów na polskim rynku. XI edycja badania objęła 500 marek z 50 branż. Pierwsze miejsce w kategorii „Ubezpieczenia” zdobyła marka PZU, która wyprzedziła Ergo Hestię.

Add a comment

Więcej…
 
KUKE: Przeprowadzka do nowej siedziby
środa, 07 listopada 2018 09:51

Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) poinformowała, że za niecałe trzy tygodnie będzie urzędować w nowej siedzibie.

Add a comment

Więcej…
 
Rankomat.pl: Nowa telewizyjna kampania reklamowa
środa, 07 listopada 2018 09:49

Ceny ubezpieczenia OC zaproponowane temu samemu kierowcy przez poszczególne towarzystwa, mogą różnić się od siebie nawet dwukrotnie. W swojej nowej reklamie rankomat.pl podpowiada, jak nie przepłacić za polisę.

Add a comment
Więcej…
 
AXA: Ostrzeżenie przed fałszywymi agentami
środa, 07 listopada 2018 09:49

W związku z informacjami napływającymi od klientów, z mediów i od pośredników, AXA opublikowała ostrzeżenie przed osobami podającymi się za jej agentów.

Firma zaznaczyła, że pełnomocnictwa do działania w imieniu AXA nie posiadają takie podmioty pośrednictwa finansowego, jak: Eu4ya, Gdańska Kancelaria Finansowa, Goldberg & Sons, Kancelaria Finansowa Eu4ya, Kancelaria Prawna Finansowana przez Unię Europejską, Krakowska Kancelaria Finansowa, Krakowskie Centrum Finansowe,  Małopolskie Centrum Finansowe, Mazowiecka Izba Finansowa i Warszawska Kancelaria Finansowa.
(AM, źródło: AXA)


Add a comment
 
AXA Partners: GAP zabezpieczy kierowcę przed stratą na nowym aucie
środa, 07 listopada 2018 09:48

W pierwszym półroczu w Polsce zarejestrowano ponad 237,3 tys. aut osobowych, o jedną dziesiątą więcej niż przed rokiem. Z analizy AXA Partners wynika, że z uwagi na brak ubezpieczeń GAP (Guaranteed Asset Protecition) co drugi polski kierowca musi liczyć się z możliwością straty na nowo kupionym pojeździe.

Add a comment

Więcej…
 
Colonnade Insurance: D&O zabezpieczy menadżera
środa, 07 listopada 2018 09:46

71% polskich menadżerów uczestniczących w badaniu przeprowadzonym przez Indicator na zlecenie Colonnade zadeklarowało, że znane im są ewentualne prawne konsekwencje błędów popełnionych w ramach wykonywania swoich obowiązków. Najwięcej wskazań, bo 70%, zdobyły konsekwencje finansowe. Odpowiedzi ankietowanych wskazywały, że menadżerowie nie są jednak świadomi innych konsekwencji, takich jak pozbawienie wolności.

Add a comment

Więcej…
 
Aviva: Bootcamp HackYeah już 9 listopada
środa, 07 listopada 2018 09:45

9 listopada w siedzibie Avivy w Warszawie odbędzie się Bootcamp przed HackYeah – największym stacjonarnym maratonem programistycznym w naszej części Europy.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 3388

KNF: Marcin Pachucki p.o. przewodniczącego

Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki odwołał z dniem 14 listopada Marka Chrzanowskiego ze stanowiska przewodniczącego Komisji Nadzoru...


czytaj dalej

KNF: Marek Chrzanowski zrezygnował

13 listopada przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) Marek Chrzanowski złożył rezygnację z pełnionej przez siebie funkcji. Rezygnacja...


czytaj dalej

Zurich: Cele potwierdzone

Zurich Insurance odnotował 2% wzrost składek z ubezpieczeń majątkowych i wypadkowych za 9 miesięcy 2018 r. i potwierdził swoje cele finansowe,...


czytaj dalej

Marsh: Zmartwienia kadry zarządzającej

Według nowego raportu „Regional Risks for Doing Business”, kadra zarządzająca z różnych regionów oceniła bezrobocie, załamanie krajowych systemów...


czytaj dalej

UNIQA Polska: Polisy komunikacyjne w sprzedaży bezpośredniej

UNIQA Polska rozszerzyła swoją bezpośrednią ofertę produktów ochronnych o OC posiadaczy pojazdów mechanicznych i pakiet OC+AC. A już wkrótce w tym...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: PZU nie ma planów zmian strategii

15 listopada prezes PZU SA Paweł Surówka zadeklarował, że zakład nie planuje zmian w swojej strategii do 2020 roku, pomimo osiągnięcia już...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook