feed-image -

Reklama

Aktualności
Aviva: Plan awaryjny na twardy brexit
czwartek, 21 lutego 2019 09:26

Brytyjska Aviva zwróciła się do sądu w Londynie o zgodę na transfer aktywów o łącznej wartości 9 mld euro. Ubezpieczyciel wyjaśnił, że wobec narastającej niepewności co do brexitu dołącza do innych ubezpieczycieli i banków uruchamiających swoje plany awaryjne.

Add a comment
Więcej…
 
1% dla Marka
czwartek, 21 lutego 2019 09:25

Ponawiamy prośbę o przekazywanie 1% podatku na rzecz Marka Śliperskiego, wieloletniego współpracownik „Gazety Ubezpieczeniowej” zmagającego się z ciężką, nieuleczalną chorobą, .

Add a comment
Więcej…
 
Allianz: Akwizycje zamiast odkupu?
środa, 20 lutego 2019 09:51

Allianz może spowolnić realizację swojego programu odkupu akcji, aby móc dokonać niewielkich akwizycji – zapowiedział dyrektor finansowy grupy po ogłoszeniu 19% wzrostu zysku za IV kwartał 2018 r.

Na 2019 r. Allianz zapowiedział odkup akcji za sumę do 1,5 mld euro. Dyrektor finansowy Giulio Terzariol zasugerował jednak możliwość zwolnienia tempa dodatkowych odkupów – podała agencja Reuters. Allianz przystąpił do skupywania akcji własnych dwa lata temu, wobec braku odpowiednich celów akwizycyjnych. Pierwszy odkup, na sumę 3 mld euro, miał miejsce w 2017 r., następny w 2018 r.

Add a comment

Więcej…
 
Rozmowy bez Asekuracji: Windykacyjni pośrednicy
środa, 20 lutego 2019 09:50

19 lutego ukazał się 54. odcinek podcastu „Rozmowy bez Asekuracji”. Gościem programu zatytułowanego „Windykacyjni pośrednicy” był Piotr Maciągowski z e-Kancelarii.

Add a comment
Więcej…
 
PZU SA: Usługa Auto Non Stop dla posiadaczy PZU Auto AC
środa, 20 lutego 2019 09:48

Oferta komunikacyjna PZU SA została wzbogacona o opcję Auto Non Stop. Dzięki nowej usłudze w przypadku obsługi zgłoszenia z PZU Auto AC ubezpieczyciel zorganizuje błyskawiczną pomoc drogową i zapewni auto zastępcze na czas naprawy szkody.

Add a comment

Więcej…
 
Nowoczesny audyt w branży finansowej i ubezpieczeniowej
środa, 20 lutego 2019 09:47

28 marca w Airport Hotel Okęcie w Warszawie odbędzie się bezpłatne spotkanie zatytułowane „Nowoczesny audyt i efektywna matryca funkcji kontroli w branży finansowej i ubezpieczeniowej”. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment
Więcej…
 
Link4: Dane w bazie UFG ponownie wysoko ocenione
środa, 20 lutego 2019 09:46

Link4 drugi rok z rzędu znalazł się w czołówce rankingu jakości danych przekazywanych do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG).

Add a comment

Więcej…
 
TUW PZUW: Szkolenia „Bezpieczny Poród”
środa, 20 lutego 2019 09:45

TUW PZUW we współpracy z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym oraz Polskim Towarzystwem Ginekologów i Położników uruchomił cykl bezpłatnych szkoleń „Bezpieczny Poród” dla personelu medycznego oddziałów położniczo-ginekologicznych i noworodkowych szpitali tworzących Związki Wzajemności Członkowskiej w towarzystwie. Szkolenia odbędą się w nowo otwartym Centrum Symulacji Położniczych, które daje możliwość przećwiczenia zabiegów położniczych w sytuacji porodu powikłanego oraz przeprowadzenia scenariuszy klinicznych w sytuacji zagrożenia życia matki.

Add a comment

Więcej…
 
MRiRW: Zmiany zasad szacowania strat
środa, 20 lutego 2019 09:42

19 lutego odbyło się spotkanie podsekretarza stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi (MRiRW) Rafała Romanowskiego z przedstawicielami wojewodów, ośrodków doradztwa rolniczego i izb rolniczych. Tematem rozmów były propozycje zmian w wytycznych dla komisji powołanych przez wojewodę dotyczących ogólnych zasad szacowania szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, spowodowanych przez suszę, grad, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne, powódź, huragan osunięcie się ziemi lub lawinę.

Add a comment

Więcej…
 
ING: PPK mogą zyskać akceptację
środa, 20 lutego 2019 09:41

Z badania „Finansowy Barometr ING” wynika, że Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) mają szansę zyskać akceptację obywateli.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 3458

Aegon: Michał Jakubowski dyrektorem ds. Biznesu Korporacyjnego

Do zespołu Aegon Polska dołączył Michał Jakubowski, obejmując stanowisko dyrektora ds. Biznesu Korporacyjnego. Będzie on odpowiedzialny m.in. za...


czytaj dalej

PZU: Arkadiusz Gęsicki dyrektorem zarządzającym ds. Rozwoju Biznesu

Arkadiusz Gęsicki został nowym dyrektorem zarządzającym ds. Rozwoju Biznesu Grupy PZU. W ramach swoich obowiązków będzie odpowiadać za Biuro...


czytaj dalej

UE: Coraz bliżej ogólnoeuropejskiego produktu emerytalnego

Na decyzję Parlamentu Europejskiego czekają przepisy rozporządzenia, które mają ułatwić odkładanie pieniędzy na emeryturę. Wstępne porozumienie...


czytaj dalej

Aviva: Plan awaryjny na twardy brexit

Brytyjska Aviva zwróciła się do sądu w Londynie o zgodę na transfer aktywów o łącznej wartości 9 mld euro. Ubezpieczyciel wyjaśnił, że wobec...


czytaj dalej

Insurance Forum: O digitalizacji, motoryzacji i potrzebach pokolenia silver

W dniach 17-18 kwietnia w Warszawie odbędzie się wiosenna odsłona tegorocznego Spotkania Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, czyli 17. edycji...


czytaj dalej

Pięć dni do „IT w ubezpieczeniach GigaCon 2019”

26 lutego w Warszawie odbędzie się XVIII edycja konferencji poświęconej informatyzacji sektora ubezpieczeniowego, zatytułowana „IT w...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook