feed-image -

Reklama

Aktualności
Zurich: Cele potwierdzone
piątek, 16 listopada 2018 09:32

Zurich Insurance odnotował 2% wzrost składek z ubezpieczeń majątkowych i wypadkowych za 9 miesięcy 2018 r. i potwierdził swoje cele finansowe, pomimo większych od spodziewanych strat spowodowanych katastrofami naturalnymi.

Add a comment

Więcej…
 
Marsh: Zmartwienia kadry zarządzającej
piątek, 16 listopada 2018 09:32

Według nowego raportu „Regional Risks for Doing Business”, kadra zarządzająca z różnych regionów oceniła bezrobocie, załamanie krajowych systemów rządzenia i gwałtowny wzrost cen za energię jako główne zagrożenia dla prowadzenia działalności gospodarczej. Cyberataki zostały uznane za najpoważniejsze ryzyko w trzech z ośmiu regionów ujętych w raporcie, tj. w Europie, Azji Wschodniej i Pacyfiku oraz Ameryce Północnej.

Add a comment

Więcej…
 
Prezydent podpisze ustawę o PPK
piątek, 16 listopada 2018 09:32

W rozmowie z money.pl prezydent Andrzej Duda zadeklarował, że jest gotów podpisać ustawę o Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK) i prawdopodobnie zrobi to zaraz po przyjeździe do Warszawy (obecnie prezydent gości na Kongresie 590 w Rzeszowie).

Add a comment

Więcej…
 
Grupa PZU: Kolejny rekord sprzedaży
czwartek, 15 listopada 2018 09:55

Przypis składki Grupy PZU za pierwszy kwartał i pierwszą połowę roku uplasował się na historycznym poziomie. Identyczna sytuacja miała miejsce w przypadku rezultatu sprzedażowego za 9 miesięcy.

- Przypis składki osiągnął rekordowe 17,3 mld zł, a zysk netto Grupy 3,9 mld zł. Jednocześnie w samym trzecim kwartale zysk netto dla jednostki dominującej przekroczył 1 mld zł. Jest to najlepszy rezultat w ciągu ostatnich 5 lat. Tegoroczne wyniki wyróżniają się przy tym wysoką jakością, co widoczne jest na poziomie wskaźników rentowności, przy ograniczonym wpływie wyniku inwestycyjnego – powiedział Paweł Surówka, prezes PZU SA.

Add a comment

Więcej…
 
KNF: Urząd i Komisja działają bez zakłóceń
czwartek, 15 listopada 2018 09:55

W odpowiedzi na szereg pytań medialnych Urząd Komisji Nadzoru Finansowego wydał oświadczenie, w którym poinformował , że KNF oraz obsługujący ją UKNF funkcjonują nieprzerwanie oraz bez zakłóceń, realizując swoje ustawowe zadania.

Add a comment

Więcej…
 
Lewiatan: Słuszny wyrok TK w sprawie zniesienia górnego limitu składek na ZUS
czwartek, 15 listopada 2018 09:54

13 listopada Trybunał Konstytucyjny orzekł, że nowelizacja ustawy dotycząca zniesienia górnego limitu składek na ZUS jest niezgodna z Konstytucją. Konfederacja Lewiatan jest zadowolona, że TK uchronił rząd i parlament przed złym prawem, ale żałuje, iż nie odniósł się on do braku dialogu społecznego i pomijaniu roli partnerów społecznych w procesie stanowienia prawa.

Add a comment

Więcej…
 
Open Life: Wdrożenie makigami
czwartek, 15 listopada 2018 09:53

Od początku listopada pracownicy Open Life mają do dyspozycji makigami – innowacyjną platformę optymalizacji procesów w firmie. Mogą według własnego uznania wspierać się nią w codziennej pracy, samodzielnie wybierając te zadania, które chcieliby zautomatyzować, i w prosty sposób przenosząc je do systemu. To już drugie rozwiązanie z kategorii RPA wdrożone przez towarzystwo w tym roku.

Add a comment

Więcej…
 
Aviva: Mazowsze walczy o czujniki jakości powietrza
czwartek, 15 listopada 2018 09:52

Mieszkańcy Mazowsza zgłosili 601 proponowanych lokalizacji czujników jakości powietrza w konkursie Fundacji Aviva „Wiem, czym oddycham”. Do 5 grudnia trwa głosowanie internetowe, które zdecyduje, dokąd trafią czujniki pozwalające sprawdzać poziom smogu.

Add a comment

Więcej…
 
Reso: Umowa o współpracy z Suwalskim Ośrodkiem Kultury
czwartek, 15 listopada 2018 09:51

13 listopada Bronisław Woźnialis, prezes zarządu Reso Europa Service, podpisał długoletnią umowę o współpracy z przedstawicielkami Suwalskiego Ośrodka Kultury. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Suwałkach popularyzujące długoletnią partnerską realizację projektów pomiędzy instytucją kultury a lokalnym biznesem.

Add a comment

Więcej…
 
Credit Agricole: Ubezpieczeniowa inwestycja w zieloną gospodarkę
czwartek, 15 listopada 2018 09:50

Oferta banku Credit Agricole została rozszerzona o EkoZysk – indywidualne ubezpieczenie na życie i dożycie z UFK. Polisa umożliwia inwestycje w spółki z sektora zielonej gospodarki.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 3388

KNF: Marcin Pachucki p.o. przewodniczącego

Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki odwołał z dniem 14 listopada Marka Chrzanowskiego ze stanowiska przewodniczącego Komisji Nadzoru...


czytaj dalej

KNF: Marek Chrzanowski zrezygnował

13 listopada przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) Marek Chrzanowski złożył rezygnację z pełnionej przez siebie funkcji. Rezygnacja...


czytaj dalej

Zurich: Cele potwierdzone

Zurich Insurance odnotował 2% wzrost składek z ubezpieczeń majątkowych i wypadkowych za 9 miesięcy 2018 r. i potwierdził swoje cele finansowe,...


czytaj dalej

Marsh: Zmartwienia kadry zarządzającej

Według nowego raportu „Regional Risks for Doing Business”, kadra zarządzająca z różnych regionów oceniła bezrobocie, załamanie krajowych systemów...


czytaj dalej

UNIQA Polska: Polisy komunikacyjne w sprzedaży bezpośredniej

UNIQA Polska rozszerzyła swoją bezpośrednią ofertę produktów ochronnych o OC posiadaczy pojazdów mechanicznych i pakiet OC+AC. A już wkrótce w tym...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: PZU nie ma planów zmian strategii

15 listopada prezes PZU SA Paweł Surówka zadeklarował, że zakład nie planuje zmian w swojej strategii do 2020 roku, pomimo osiągnięcia już...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook