feed-image -

Aktualności
Concordia Ubezpieczenia: 20 lat minęło
piątek, 23 czerwca 2017 08:52

17 czerwca w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się Gala Jubileuszowa Concordii Ubezpieczenia – kulminacyjny punkt obchodów 20-lecia działalności ubezpieczyciela na polskim rynku. W gali wzięło udział blisko 500 pracowników i pośredników, w tym ci, którzy współpracują z firmą od początku jej funkcjonowania, przedstawiciele udziałowców: Concordia Versicherungen, Vereinigte Hagel, SGB Bank oraz reprezentanci zaprzyjaźnionych firm, środowiska dziennikarskiego, a także stowarzyszenia „Potrafię Więcej”.

Spotkanie otworzył Jacek Smolarek, prezes Concordii Ubezpieczenia, witając zaproszonych gości i zapraszając do rozmowy na temat dwóch dekad historii organizacji.

Add a comment

Więcej…
 
TUZ TUW: Ubezpieczenie domów i mieszkań od wszystkich ryzyk
piątek, 23 czerwca 2017 08:50

TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych poszerzyło swoją ofertę o nowy produkt: ubezpieczenie domów i mieszkań All Risk. Polisa jest elementem kolejnego etapu zmian realizowanych w firmie.

Add a comment

Więcej…
 
Open Brokers: III edycja studiów „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe”
piątek, 23 czerwca 2017 08:48

Kierunek studiów „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” już po raz trzeci dołączył do oferty studiów podyplomowych na Wydziale Ekonomicznym UMCS w Lublinie. Uczelnia realizuje kierunek we współpracy z multiagencją Open Brokers i pod patronatem medialnym „Gazety Ubezpieczeniowej”.

Add a comment

Więcej…
 
Nationale-Nederlanden: Anita Bogusz członkiem zarządu ds. ryzyka
piątek, 23 czerwca 2017 08:46

22 czerwca, na trzysta sześćdziesiątym pierwszym posiedzeniu Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Anity Bogusz na stanowisko członka zarządu Nationale-Nederlanden TUnŻ odpowiedzialnego za zarządzanie ryzykiem.

Add a comment

Więcej…
 
Atena: Zwycięstwo w rankingu „Computerworld”
piątek, 23 czerwca 2017 08:45

Sopocka Atena – Usługi Informatyczne i Finansowe już po raz drugi zajęła pierwsze miejsce wśród dostawców rozwiązań informatycznych dla sektora ubezpieczeń w rankingu firm IT, organizowanym przez miesięcznik „Computerworld”. W zestawieniu sklasyfikowano 78 dostawców.

Add a comment

Więcej…
 
CUK Ubezpieczenia: Jaka polisa dla domu i mieszkania?
piątek, 23 czerwca 2017 08:42

Wybierając polisę dla nieruchomości, łatwo pogubić się w gąszczu ofert. Różnorodność propozycji pozwala jednak na wybór ochrony szytej „na miarę”.

Add a comment

Więcej…
 
IGTE: OFE najskuteczniej i najtaniej pomnażają kapitał
piątek, 23 czerwca 2017 08:40

Od lutego 2014 roku OFE pomnażały kapitał w tempie wynoszącym 8,9%, uzyskując wyniki lepsze od bankowych depozytów, różnych form funduszy, jak i wybranych indeksów giełdowych. Fundusze są też najtańszą formą zbiorowego lokowania kapitału na rynku akcji – wynika z raportu „Efektywność OFE na tle innych form oszczędzania” przygotowanego przez Analizy Online dla Izby Gospodarczej Towarzystw Emerytalnych (IGTE).

Add a comment

Więcej…
 
SCOR: Rynek reasekuracji medycznej w USA
piątek, 23 czerwca 2017 08:30

SCOR Global Life, spółka zależna francuskiego reasekuratora SCOR, specjalizująca się w międzynarodowych ubezpieczeniach na życie i zdrowotnych, weszła na amerykański rynek reasekuracji medycznej z ofertą zindywidualizowanych rozwiązań zarządzania ryzykiem medycznym i skomplikowaną likwidacją.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Allianz będzie szturmować pierwsza trójkę
piątek, 23 czerwca 2017 08:29

Polski rynek ma duże znaczenie dla Allianz. Dlatego ubezpieczyciel zamierza wzmocnić swoją pozycję w naszym kraju. Droga do tego celu będzie wiodła przez inwestycje lub przejęcia – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
VIG: Wyniki w Polsce i nowe plany strategiczne
czwartek, 22 czerwca 2017 08:55

Vienna Insurance Group Polska opublikowała podsumowanie rezultatów finansowych uzyskanych w pierwszych trzech miesiącach 2017 roku. Z kolei austriacka firma-matka polskiej grupy wdrożyła nowy strategiczny plan rozwoju „Agenda 2020”. Dla spółek VIG w naszym kraju oznacza to inwestycje w digitalizację, likwidację szkód i usługi assistance, jak również rozwój tzw. ubezpieczeń przyszłości.

W I kwartale 2017 r. składka przypisana brutto towarzystw VIG działających w Polsce wyniosła 930,88 mln zł i była o 1,97% wyższa od uzyskanej w tym samym okresie poprzedniego roku (912,5 mln zł). Spółki majątkowe zwiększyły swój przypis o 10,94%, do 537,72 mln zł (484,71 mln zł w I kw. 2016 r.). Motorem wzrostu całego biznesu non-life grupy była sprzedaż Compensy TU, która zebrała łącznie 319,66 mln zł składek brutto – o 15,67% więcej niż rok wcześniej (276,35 mln zł). Z kolei przypis InterRisk uplasował się na poziomie 218,06 mln zł (208,46 mln zł; +4,51% r/r)

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3001

Nationale-Nederlanden: Anita Bogusz członkiem zarządu ds. ryzyka

22 czerwca, na trzysta sześćdziesiątym pierwszym posiedzeniu Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Anity...


czytaj dalej

PZU Życie: Małgorzata Sadurska w zarządzie spółki

Małgorzata Sadurska została nowym członkiem zarządu PZU Życie – wynika z informacji znajdujących się na stronie internetowej ubezpieczyciela.

...


czytaj dalej

SCOR: Rynek reasekuracji medycznej w USA

SCOR Global Life, spółka zależna francuskiego reasekuratora SCOR, specjalizująca się w międzynarodowych ubezpieczeniach na życie i zdrowotnych,...


czytaj dalej

Aviva: Cyberprodukt dla małego biznesu

Brytyjski ubezpieczyciel Aviva w ramach rozbudowywania działu ubezpieczeń specjalistycznych planuje wprowadzenie w br. nowego produktu dla małych...


czytaj dalej

Concordia Ubezpieczenia: 20 lat minęło

17 czerwca w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się Gala Jubileuszowa Concordii Ubezpieczenia – kulminacyjny punkt...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Allianz będzie szturmować pierwsza trójkę

Polski rynek ma duże znaczenie dla Allianz. Dlatego ubezpieczyciel zamierza wzmocnić swoją pozycję w naszym kraju. Droga do tego celu będzie...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy