feed-image -

Aktualności
Polisa turystyczna w bankomacie Euronetu
czwartek, 17 sierpnia 2017 09:00

Od kilku miesięcy podróżni mogą kupić w trybie last-minute ubezpieczenie podróżne Link4, korzystając ze specjalnego polisomatu na lotnisku w Modlinie niedaleko Warszawy. Teraz będą mogli nabyć polisę TU Europa w wybranych bankomatach sieci Euronet na lotniskach, dworcach kolejowych i przejściach granicznych. Takich punktów ma być 6 tysięcy w całym kraju.

Wspólny projekt Euronetu i TU Europa to przejaw coraz większego zainteresowania ubezpieczycieli alternatywnymi kanałami dystrybucji (pisaliśmy niedawno o współpracy TU UNIQA z aplikacją SkyCash, polegającej na dosprzedaży produktu NNW na czas podróży pociągiem lub autobusem). Tego typu przedsięwzięcia rokują powodzenie wtedy, gdy konstrukcja produktu jest prosta, ścieżka sprzedaży krótka, a miejsce sprzedaży sensownie powiązane z produktem.

Add a comment

Więcej…
 
Rzecznik Finansowy: Jak uzyskać pełną wypłatę za mienie zniszczone przez wichury?
czwartek, 17 sierpnia 2017 08:59

Żywioły szalejące w ostatnim czasie nad Polską zniszczyły wiele zabudowań. Rzecznik Finansowy przypomina podstawowe problemy, z jakimi spotykają się klienci ubezpieczycieli przy likwidacji tego typu szkód.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia: Milionowe straty w uprawach i budynkach
czwartek, 17 sierpnia 2017 08:57

Pierwsze szacunki dotyczące szkód po nawałnicach 11-12 sierpnia podaje również Concordia Ubezpieczenia, ubezpieczyciel specjalizujący się w ochronie rolników (uprawy, majątek, życie).

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Już ponad 22 tys. zgłoszonych szkód po nawałnicach
czwartek, 17 sierpnia 2017 08:57

Ponad 22 tysiące szkód zgłosili dotychczas do PZU poszkodowani klienci po ostatnich nawałnicach. Firma szacuje, że liczba szkód przekroczy znacznie 30 tysięcy. Ubezpieczyciel wysłał cztery mobilne biura PZU Pomoc do miejscowości dotkniętych nawałnicami. Często są to miejsca trudno dostępne i bez prądu.

Add a comment

Więcej…
 
Policja: Długi weekend nieco bezpieczniejszy niż przed rokiem
czwartek, 17 sierpnia 2017 08:56

30 osób zginęło, a 610 zostało rannych w 467 wypadkach, do których doszło na drogach podczas długiego weekendu 11-15 sierpnia – poinformowała Komenda Główna Policji. Zatrzymano ponad 1,5 tys. pijanych kierowców.

Add a comment

Więcej…
 
Nationale-Nederlanden: Poszerzona ochrona dzieci jako dodatek do „grupówki”
czwartek, 17 sierpnia 2017 08:55

Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka tygodni dzieci ponownie siądą w szkolnych ławkach. Aby dbać o ich bezpieczeństwo, Nationale-Nederlanden przygotowało specjalną ofertę dla osób objętych ubezpieczeniem grupowym w miejscu pracy. Polisa „Razem dla siebie” zapewnia ochronę w razie uszczerbku na zdrowiu dziecka ubezpieczonego pracownika. Wyróżnikiem nowej polisy jest odrębna kwota ubezpieczenia na każde dziecko w rodzinie, począwszy od jego urodzenia aż do ukończenia 18. roku życia.

Add a comment

Więcej…
 
Jak zabezpieczyć swój dom przed wyjazdem?
czwartek, 17 sierpnia 2017 08:54

Urlop i wakacyjny wyjazd powinien być pozbawiony trosk i zmartwień. To czas na odpoczynek i oderwanie się od codzienności. Jednak, jak pokazują wyniki badania  „Włącz tryb wakacyjny w swoim domu”, przeprowadzonego na zlecenie Concordia Ubezpieczenia, 40% Polaków, wyjeżdżając na wakacje, martwi się o bezpieczeństwo swojego domu i mieszkania.

Add a comment

Więcej…
 
KUKE: W 2017 roku upadnie mniej firm niż przed rokiem
czwartek, 17 sierpnia 2017 08:52

Sądy gospodarcze w lipcu br. ogłosiły upadłość 58 przedsiębiorstw, czyli o 20,8% więcej niż przed miesiącem oraz o 7,4% więcej niż w lipcu 2016 r.

Add a comment

Więcej…
 
Poradnik: Uwaga na firmy windykacyjne żądające spłaty starych długów
czwartek, 17 sierpnia 2017 08:52

Firmy windykacyjne skupują przedawnione długi, licząc na naiwność dłużników. Część z nich płaci je dla świętego spokoju, inni nie reagują do czasu, aż komornik zapuka do drzwi. Jak się przed tym bronić? Firma PMR Restrukturyzacje przygotowała dla konsumentów praktyczny poradnik.

Add a comment

Więcej…
 
Big data: Polska będzie liderem na rynku wartym bilion euro?
czwartek, 17 sierpnia 2017 08:47

Do 2020 roku wartość cyfrowych profili wszystkich internautów z Unii Europejskiej wyniesie niemal bilion euro. Wraz ze wzrostem korzystania z internetu pojawił się problem nadmiernej liczby danych, które dziś nazywane są big data. Analiza tych zbiorów pozwala znacznie lepiej przewidywać nastroje społeczne czy zapotrzebowanie konsumentów. Eksperci zauważają, że data science, czyli analiza zbiorów danych, może być odpowiedzią na główny problem biznesu – sprzedaż jedynie tych produktów, na które jest popyt, bez ryzyka strat. Polska w tej dziedzinie może się stać liderem.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3042

Skarbiec TFI: Ewa Radkowska-Świętoń w zarządzie

Ewa Radkowska-Świętoń dołączy do zarządu Skarbiec TFI od 1 września 2017 r., a od 1 października obejmie stanowisko prezesa zarządu

Ewa...


czytaj dalej

Przemysław Bona wiceprezesem Profika Broker

Z początkiem sierpnia Przemysław Bona objął stanowisko wiceprezesa zarządu Profika Broker. Menadżer związany ostatnio z Generali Polska zajmie się...


czytaj dalej

Łotwa: PZU inicjatorem podwyżek w komunikacji

Znaczące podwyżki cen polis komunikacyjnych OC, które na polskim rynku trwają już od kilkunastu miesięcy, dotarły również do państw bałtyckich. Na...


czytaj dalej

Chiny: Gwałtowny wzrost popytu na cyberubezpieczenia

Sądząc po nasilonym zainteresowaniu po ataku z użyciem rozbójniczego oprogramowania WannaCry, menedżerowie wyższego szczebla w AIG są przekonani,...


czytaj dalej

Polisa turystyczna w bankomacie Euronetu

Od kilku miesięcy podróżni mogą kupić w trybie last-minute ubezpieczenie podróżne Link4, korzystając ze specjalnego polisomatu na lotnisku w...


czytaj dalej

Rzecznik Finansowy: Jak uzyskać pełną wypłatę za mienie zniszczone przez wichury?

Żywioły szalejące w ostatnim czasie nad Polską zniszczyły wiele zabudowań. Rzecznik Finansowy przypomina podstawowe problemy, z jakimi spotykają...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy