Reklama

Przykład układu: Sekcja - przegląd artykułów (Częste pytania)
TUW PZUW: Rating podtrzymany, perspektywa podwyższona PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 19 sierpnia 2019 08:39

1 sierpnia S&P Global Ratings przedłużyła rating siły finansowej i rating kredytowy TUW PZUW na poziomie A-. Jednocześnie agencja podwyższyła perspektywę ratingową towarzystwa ze stabilnej do pozytywnej.

Ocena ratingowa na poziomie A- oznacza niski poziom ryzyka kredytowego, wysoką wiarygodność finansową i zdolność do obsługi zobowiązań oraz przeciętną odporność na wpływ niekorzystnych warunków gospodarczych utrzymujących się przez dłuższy czas. S&P Global Ratings po raz pierwszy nadała ubezpieczycielowi ocenę ratingową 25 czerwca ubiegłego roku. Tym samym zakład stał się pierwszym polskim towarzystwem ubezpieczeń wzajemnych z oceną ratingową. TUW PZUW zostało wówczas ocenione na poziomie A- z perspektywą stabilną.

Więcej…
 
To nie magia, to matematyka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 19 sierpnia 2019 08:36

Rozmowa z Pawłem Jaroszkiem, członkiem zarządu ZUS nadzorującym Pion Finansów i Realizacji Dochodów

Aleksandra E. Wysocka: – Spotykamy się w gorącym okresie, ponieważ startują właśnie pracownicze plany kapitałowe. W branży finansowej o emeryturach i rynku pracy nie mówiło się tyle, co dziś, chyba od 20 lat, czyli od reformy systemu emerytalnego w 1999 r. Czy pracownicy powinni zainteresować się dodatkowymi formami oszczędzania na emeryturę?
Paweł Jaroszek:
– Wszyscy żyjemy coraz dłużej, co oznacza również, że kapitał zebrany podczas aktywności zawodowej musi starczyć na coraz dłuższy czas. Dodatkowe oszczędności przydadzą się z pewnością.

Poprawiony: poniedziałek, 19 sierpnia 2019 12:12
Więcej…
 
AXA: Nowa reklama telewizyjna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 19 sierpnia 2019 08:36

AXA emituje nową reklamę telewizyjną i mierzy się z wynikami badań, które pokazały, że konsumenci – często posługując się wyobrażeniem albo doświadczeniem cudzym lub zdobytym w porównywarce – wyobrażają sobie proces korzystania z kalkulatora składki ubezpieczenia samochodowego jako niezachęcający.

Więcej…
 
TUW: Akcja „Rolnicy dla rolników” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 19 sierpnia 2019 08:36

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” udzieliło finansowego wsparcia akcji „Rolnicy dla rolników”. Celem przedsięwzięcia była pomoc poszkodowanym w wyniku deszczy nawalnych, jakie w maju tego roku wystąpiły na terenie Małopolski. Szczególnie dotkliwe straty odnotowano w gospodarstwach zajmujących się hodowlą bydła.

Więcej…
 
Ubea.pl: Barometr cenowy w górę PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 19 sierpnia 2019 08:35

Z barometru cenowego Ubea.pl, sporządzonego na postawie ponad 100 tys. rzeczywistych kalkulacji wykonanych w lipcu przez klientów porównywarki, wynika, że w ubiegłym miesiącu średnia składka OC w analizowanej grupie ubezpieczycieli nieco wzrosła.

Więcej…
 
Forum Teleinformatyki: Jubileusz okazją do podsumowań PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 19 sierpnia 2019 08:35

W dniach 26-27 września w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym BOSS Warszawa Miedzeszyn odbędzie się jubileuszowe XXV Forum Teleinformatyki. Patronem medialnym wydarzenia, które odbywać się będzie pod hasłem „Polska ’25 – strategie i praktyki cyfrowej transformacji” jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Więcej…
 
Zurich: Na ostatniej prostej procesu naprawy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 19 sierpnia 2019 08:34

Zurich Insurance Group spodziewa się przekroczyć wszystkie swoje cele finansowe na okres 2017–2019, wchodząc na ostatni etap trzyletniego okresu naprawy.

Więcej…
 
Zatoka Perska: Środki ostrożności zwiększają ryzyko PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 19 sierpnia 2019 08:33

W następstwie narastającego od tygodni napięcia w Zatoce Perskiej, gdzie statki są atakowane, a tankowce przejmowane, najświeższe doniesienia medialne ujawniają, że armatorzy usiłują minimalizować ryzyko żeglugi w Cieśninie Ormuz i na sąsiednich wodach, wyłączając transpondery i zmieniając trasy, aby uniknąć namierzenia przez Irańczyków. Tymczasem eksperci ostrzegają, że takie działania zwiększają inne ryzyka – chodzi o ryzyka kolizji.

Więcej…
 
MRiRW: Pół miliarda na pomoc rolnikom poszkodowanym przez suszę PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 19 sierpnia 2019 08:32

Na początek mamy 0,5 mld zł na wypłaty dla rolników poszkodowanych przez suszę – poinformował 14 sierpnia minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski. Dodał, że wkrótce ogłosi termin, w którym ruszy składanie wniosków do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Zaznaczył, że wypłata odszkodowań potrwa kilka miesięcy.

Więcej…
 
Prawo: Niełatwo o odszkodowanie za wypadek na e-hulajnodze PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 19 sierpnia 2019 08:30

Poszkodowani użytkownicy elektrycznych hulajnóg (e-hulajnóg) mogą starać się o odszkodowanie, ale jego uzyskanie nie jest prostą sprawą – zauważa „Rzeczpospolita”.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3580

Macif Życie: Mariusz Czajka członkiem zarządu ds. ryzyka

6 sierpnia Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Mariusza Czajki na stanowisko członka zarządu Macif Życie...


czytaj dalej

Ergo Hestia: Justyna Wajs zastąpiła Małgorzatę MakulskąMałgorzata Makulska
Justyna Wajs

Małgorzata Makulska, członek zarządu Ergo Hestii, po 27 latach zakończyła współpracę z ubezpieczycielem z powodów...


czytaj dalej

Zurich: Na ostatniej prostej procesu naprawy

Zurich Insurance Group spodziewa się przekroczyć wszystkie swoje cele finansowe na okres 2017–2019, wchodząc na ostatni etap trzyletniego okresu...


czytaj dalej

Zatoka Perska: Środki ostrożności zwiększają ryzyko

W następstwie narastającego od tygodni napięcia w Zatoce Perskiej, gdzie statki są atakowane, a tankowce przejmowane, najświeższe doniesienia...


czytaj dalej

TUW PZUW: Rating podtrzymany, perspektywa podwyższona

1 sierpnia S&P Global Ratings przedłużyła rating siły finansowej i rating kredytowy TUW PZUW na poziomie A-. Jednocześnie agencja podwyższyła...


czytaj dalej

AXA: Nowa reklama telewizyjna

AXA emituje nową reklamę telewizyjną i mierzy się z wynikami badań, które pokazały, że konsumenci – często posługując się wyobrażeniem albo...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook