Reklama

Przykład układu: Sekcja - przegląd artykułów (Częste pytania)
Nationale-Nederlanden: Konferencja Perspektywy Women In Tech Summit PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Wysocka   
czwartek, 14 listopada 2019 09:51

13 listopada w Warszawie rozpoczęła się międzynarodowa konferencja Perspektywy Women In Tech Summit poświęcona kobietom w nowych technologiach. Wydarzenie skupia wielu ekspertów, m.in. przedstawicieli Nationale-Nederlanden. Ubezpieczyciel jest partnerem tegorocznej edycji konferencji.

Podczas wydarzenia odbędzie się ponad 100 wykładów i warsztatów, nie tylko dotyczących branży, ale również umiejętności miękkich, które wspierają rozwój kariery zawodowej. Wśród tematów poruszanych przez ekspertki i ekspertów znajdzie się projektowanie i wdrażanie architektury IT, praca w branży czy cyberbezpieczeństwo.

Poprawiony: czwartek, 14 listopada 2019 10:19
Więcej…
 
Rankomat: Jakie nieruchomości ubezpieczają Polacy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Wysocka   
czwartek, 14 listopada 2019 09:44

Z danych Rankomat wynika, że najwięcej osób, które ubezpieczają swoje domy, mieszka w nieruchomości o powierzchni w przedziale 51–100 mkw.

Takie osoby stanowią 77% grupy analizowanej przez ekspertów porównywarki. 20% zamieszkuje dom ponad 100-metrowy. Do rzadkości należą domy małe i bardzo małe, liczące 31–50 mkw. i poniżej 30 mkw., które według Rankomat są zamieszkiwane odpowiednio przez 2% i 1% ubezpieczonych.

Poprawiony: czwartek, 14 listopada 2019 09:49
Więcej…
 
Aviva: Jaka polisa dla rodziny patchworkowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Wysocka   
czwartek, 14 listopada 2019 09:42

Coraz więcej Polaków żyje w tzw. rodzinach patchworkowych. Ta sytuacja ma znaczenie dla ubezpieczeń i dziedziczenia – zauważa Aviva.

Decyzja o założeniu nowej rodziny, zwłaszcza gdy posiada się dzieci z poprzednich związków, dużo zmienia, także w kontekście ubezpieczeń na życie i zdrowie. Warto więc sprawdzić zakres posiadanych polis i zastanowić się nad potrzebami ubezpieczeniowymi w nowej sytuacji.

Poprawiony: czwartek, 14 listopada 2019 09:44
Więcej…
 
Porówneo.pl: Kobiety coraz częściej ubezpieczają auta PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Wysocka   
czwartek, 14 listopada 2019 09:41

Dla ubezpieczycieli kobiety w wieku 55+ stanowią znaczącą grupę focusową, której zachowania i preferencje są stale obserwowane.

– Co przeczy stereotypom? Z pewnością rosnąca liczba zmotoryzowanych kobiet kupujących ubezpieczenia. Z naszych analiz wynika, że pań dokonujących transakcji zakupu OC i AC jest coraz więcej – w naszym portfelu stanowią one ok 30% kupujących i ta wartość zwiększyła się względem ubiegłego roku – mówi Kamila Kamińska, dyrektor operacyjny porówneo.pl. – Co więcej, wśród kobiet kupujących ubezpieczenia online ponad 14% jest w wieku 55+ i tu również zachodzi zauważalny wzrost – zaznacza.

Z danych porównywarki wynika także, że kobiety, również te starsze, są przezorne i ubezpieczeń szukają w miesiącach letnich, długo przed tzw. szczytem wypadkowym następującym we wrześniu i październiku. W przeciwieństwie do panów, których aktywność w tym zakresie wzrasta we wrześniu.

(AM, źródło: Porówneo.pl)

Poprawiony: czwartek, 14 listopada 2019 10:20
 
Lloyd’s: Jedno ciało kierownicze PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Wysocka   
czwartek, 14 listopada 2019 09:37

Ubezpieczeniowy i reasekuracyjny rynek Lloyd’s ogłosił swoją decyzję połączenia Rady Lloyd’s i Zarządu Franczyzy. Połączenie wejdzie w życie 1 czerwca 2020 r., przy szerokim poparciu uczestników rynku.

Wiadomość podano po trwających pięć miesięcy konsultacjach, podczas których ponad 90% głosów wyraziło poparcie dla pozycji wchłonięcia zarządu przez radę i stworzenia jednego ciała kierującego korporacją i rynkiem Lloyd’s. Nowa rada będzie liczyć 15 członków: 6 nominowanych, 6 wybranych i 3 spośród dyrektorów.

Więcej…
 
Aegon: Chcemy być liderem obsługowym i prowizyjnym w drugiej turze PPK PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 listopada 2019 09:50

We wtorek 12 listopada 2019 r. w Sierpcu odbyło się drugie z trzech spotkań firmy Aegon z pośrednikami. Tematem szkolenia była druga tura pracowniczych programów kapitałowych. Łącznie Aegon spotka się z 250 brokerami i multiagentami w całym kraju.

Druga tura PPK oficjalnie rozpoczyna się 1 stycznia 2020 roku. Od tego dnia firmy zatrudniające od 50 do 249 osób będą mogły podpisać umowę o zarządzanie PPK z jednym z 20 dostawców zarejestrowanych na PFR Portal PPK. Firm objętych drugą turą jest około 16 tys.

Poprawiony: środa, 13 listopada 2019 18:01
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Polisy komunikacyjne od KioskPolis.pl w Yanosiku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 listopada 2019 09:48

Internetowa porównywarka ubezpieczeń KioskPolis.pl oraz Neptis, operator Yanosika, podpisały strategiczną umowę o współpracy. W jej efekcie do dostępnej w aplikacji oferty ubezpieczeń komunikacyjnych YU! oraz ubezpieczeń turystycznych dołączyły OC, AC, Assistance i NNW oferowane przez porównywarkę.

Więcej…
 
Policja: Gang oszustów ubezpieczeniowych rozbity PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 listopada 2019 09:47

Policjanci z Garwolina pod nadzorem tamtejszej Prokuratury Rejonowej rozbili grupę przestępczą, której członkowie są podejrzani o kradzieże pojazdów, próby wyłudzenia odszkodowań od ubezpieczycieli oraz paserstwo. Podejrzani kradli samochody, zgłaszali również fikcyjne kolizje w celu uzyskania odszkodowania z ubezpieczenia.

Więcej…
 
Mubi: Ceny OC spadają PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 listopada 2019 09:47

Według wyliczeń porównywarki Mubi.pl, średnia cena OC w kalkulatorze na początku listopada to 755 zł – o 8 % mniej niż na początku września.

Więcej…
 
Europ Assistance Polska: Im dalej, tym drożej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 listopada 2019 09:46

Okres jesienno-zimowy sprzyja planowaniu dalszych wyjazdów, do miejsc, gdzie przyjemne temperatury pozwolą na dobry wypoczynek.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 3640

Supra Brokers: Rafał Holanowski przestał pełnić funkcję prezesa

Firma brokerska Supra Brokers poinformowała, że wraz z wkroczeniem w nowy etap rozwoju, którego kierunek wyznacza ekspansja na nowe rynki i nowe...


czytaj dalej

Signal Iduna: Krzysztof Konstanciuk szefem Biura Sprzedaży Korporacyjnej

4 listopada Krzysztof Konstanciuk objął stanowisko Managera Sprzedaży Korporacyjnej Signal Iduna Polska. W ramach swoich obowiązków będzie...


czytaj dalej

UE: Koniec prania na zielono

Ministrowie finansów Unii Europejskiej są gotowi przyjąć nowe zasady wymagające od zarządzających aktywami, ubezpieczycieli i funduszy...
czytaj dalej

Lloyd’s: Jedno ciało kierownicze

Ubezpieczeniowy i reasekuracyjny rynek Lloyd’s ogłosił swoją decyzję połączenia Rady Lloyd’s i Zarządu Franczyzy. Połączenie wejdzie w życie 1...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: PZU przyjrzy się AXA i mBankowi

Grupa PZU rozważy możliwość przejęcia aktywów AXA, które ewentualnie zostałyby wystawione na sprzedaż, oraz mBanku. Zakład nie myśli o sprzedaży...


czytaj dalej

UFG: Powstanie nowy system przekazywania akt szkodowych

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UFG) rozpoczyna budowę systemu ułatwiającego ubezpieczycielom przekazywanie akt szkodowych. Pierwszym etapem...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook