feed-image -

Reklama

Finanse


TFI PZU będzie zarządzać PPK w Polskim Radiu
środa, 14 sierpnia 2019 08:47

Polskie Radio poinformowało ISBnews o podpisaniu umowy z TFI PZU o zarządzanie Pracowniczymi Planami Kapitałowymi (PPK).

Add a comment

Więcej…
 
UKNF i KDPW wesprą rozwój innowacji finansowych
wtorek, 13 sierpnia 2019 08:38

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) oraz Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych (KDPW) podpisały porozumienie dotyczące współpracy, która ma na celu wspieranie rozwoju sektora innowacji finansowych w Polsce.

Add a comment

Więcej…
 
Finanse: Analizy Online i Donoria pomogą przy wyborze PPK
poniedziałek, 12 sierpnia 2019 08:47

Analizy Online i Donoria stworzą wspólną kompleksową usługę doradztwa wraz z całym pakietem wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK).

Add a comment

Więcej…
 
PFR: Blisko 500 firm z umową o zarządzanie PPK
poniedziałek, 12 sierpnia 2019 08:38

Jak poinformował wiceprezes Polskiego Funduszu Rozwoju Bartosz Marczuk, już 495 firm, zatrudniających w sumie prawie 250 tys. osób, podpisało umowy o zarządzanie Pracowniczymi Planami Kapitałowymi (PPK).

Add a comment

Więcej…
 
Energa wybrała PPK od TFI PZU
poniedziałek, 05 sierpnia 2019 08:45

Grupa Energa wybrała TFI PZU jako instytucję finansową, która będzie gromadzić środki jej pracowników w ramach Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK).

Add a comment

Więcej…
 
PFR TFI: PPK to nie tylko oszczędności, ale też środki na inwestycje
poniedziałek, 05 sierpnia 2019 08:40

Eksperci PFR TFI zwracają uwagę, że Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) to nie tylko oszczędności na emeryturę, lecz także pieniądze na rozwój gospodarki.

Add a comment

Więcej…
 
Prudential Polska: Ambitne plany przyszłych emerytów niepoparte działaniami
środa, 31 lipca 2019 08:51

Badanie Prudential Family Index pokazuje, że Polacy mają ambitne plany odnoszące się do tego, co chcą robić na emeryturze. Jednak tylko połowa z nich dodatkowo oszczędza na jesień życia, z czego zdecydowana większość ma świadomość, że niewystarczająco.

Add a comment

Więcej…
 
NN: Ponad 60% pracowników największych firm słyszało o PPK
wtorek, 30 lipca 2019 08:39

Wdrożenie PPK w największych przedsiębiorstwach w Polsce nabrało rozpędu. Jak wynika z drugiej edycji badania „PPK oczami Polaków” wykonanego na zlecenie Nationale-Nederlanden, w lipcu o programie słyszało sześciu na dziesięciu pracowników, czyli o 20 p.p. więcej niż na przełomie marca i kwietnia.

Add a comment

Więcej…
 
Coface: Więcej upadłości w budowlance i transporcie
czwartek, 25 lipca 2019 08:35

Udział budownictwa w ogólnej liczbie upadłości i restrukturyzacji zmniejszył się do 3,1 proc., to wynik prawie o połowę niższy w porównaniu z rekordowym 2012 r., gdy co czwarte postanowienie sądowe dotyczyło firmy budowlanej – informują eksperci Coface.

Add a comment

Więcej…
 
PPK ożywią niemrawą Giełdę
środa, 24 lipca 2019 08:35

Warszawska giełda liczy na duży zastrzyk kapitału w związku z wejściem nowego inwestora instytucjonalnego, jakim będą pracownicze plany kapitałowe. Na polski parkiet napłynie dodatkowych kilka miliardów złotych rocznie, co może pobudzić obroty, zniechęcić spółki do wycofywania się z notowań, za to zachęcić nowe podmioty do debiutów. – Dodatkowy kapitał z kraju powinien także zachęcić zagranicznych inwestorów. Tym bardziej że na rynku nie brakuje taniego pieniądza – twierdzi Tomasz Prusek, prezes Fundacji Przyjazny Kraj.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 194

Macif Życie: Mariusz Czajka członkiem zarządu ds. ryzyka

6 sierpnia Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Mariusza Czajki na stanowisko członka zarządu Macif Życie...


czytaj dalej

Ergo Hestia: Justyna Wajs zastąpiła Małgorzatę MakulskąMałgorzata Makulska
Justyna Wajs

Małgorzata Makulska, członek zarządu Ergo Hestii, po 27 latach zakończyła współpracę z ubezpieczycielem z powodów...


czytaj dalej

Zurich: Na ostatniej prostej procesu naprawy

Zurich Insurance Group spodziewa się przekroczyć wszystkie swoje cele finansowe na okres 2017–2019, wchodząc na ostatni etap trzyletniego okresu...


czytaj dalej

Zatoka Perska: Środki ostrożności zwiększają ryzyko

W następstwie narastającego od tygodni napięcia w Zatoce Perskiej, gdzie statki są atakowane, a tankowce przejmowane, najświeższe doniesienia...


czytaj dalej

TUW PZUW: Rating podtrzymany, perspektywa podwyższona

1 sierpnia S&P Global Ratings przedłużyła rating siły finansowej i rating kredytowy TUW PZUW na poziomie A-. Jednocześnie agencja podwyższyła...


czytaj dalej

AXA: Nowa reklama telewizyjna

AXA emituje nową reklamę telewizyjną i mierzy się z wynikami badań, które pokazały, że konsumenci – często posługując się wyobrażeniem albo...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook