feed-image -

Świat


Aon: Badanie EMEA Cyber Risk Transfer Report 2017
poniedziałek, 23 października 2017 08:29

Organizacje dostrzegają rosnącą wartość technologii i danych w stosunku do wartości aktywów materialnych, ale jednocześnie wydają czterokrotnie większe środki na ubezpieczenie rzeczowego majątku trwałego – wynika z badania EMEA Cyber Risk Transfer Report, przeprowadzonego przez Aon we współpracy z Ponemon Institute.

Add a comment

Więcej…
 
AXA: Chętni na zarządzanie aktywami odprawieni
poniedziałek, 23 października 2017 08:28

AXA zgłosiło się wielu graczy zainteresowanych jej spółką zarządzania aktywami, jednak okazuje się, że dla ubezpieczyciela nadal ma ona znaczenie strategiczne.

Add a comment

Więcej…
 
WEF: Ryzyka technologiczne
poniedziałek, 23 października 2017 08:28

Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) gromadzi przedstawicieli ubezpieczycieli, firm technologicznych i rządów państw w celu wspólnego wypracowania sposobów opanowania ryzyk, jakie wynikają z nowych technologii, takich jak drony i samochody bez kierowcy.

Add a comment

Więcej…
 
S&P: Perspektywa dla Lloyd’s negatywna
piątek, 20 października 2017 08:39

Agencja S&P Global Ratings zrewidowała perspektywę dla Lloyd’s ze stabilnej na negatywną. Jednocześnie potwierdziła przyznane rynkowi Lloyd’s ratingi siły finansowej i kredytowy na poziomie A+.

Add a comment

Więcej…
 
Munich Re: Giuseppina Albo odchodzi do Hamilton Insurance
piątek, 20 października 2017 08:38

Munich Re poinformował, że z końcem roku Giuseppina Albo opuści zarząd reasekuratora, aby z początkiem  2018 r. objąć stanowisko prezesa Hamilton Insurance Group.

Add a comment

Więcej…
 
Atradius: Dostawcy z regionu Azji i Pacyfiku opóźniają się z płatnościami
piątek, 20 października 2017 08:37

90% dostawców z krajów Azji i Pacyfiku w ciągu ostatniego roku odczuło opóźnienia w płatnościach na rynku B2B. W celu ochrony swojego biznesu przed opóźnieniami 33,3% firm zadeklarowało podjęcie konkretnych działań mających na celu poprawę przepływu środków pieniężnych – wynika z odpowiedzi uczestników badania do tegorocznej edycji Barometru Praktyk Płatniczych w Azji i Pacyfiku przeprowadzonego przez Atradius.

Add a comment

Więcej…
 
Africa Reinsurance Pulse 2017: Reasekuracyjny puls Afryki przyspiesza
czwartek, 19 października 2017 08:37

Spodziewane jest, że w 2018 r. sytuacja na wartym 6,8 mld dol. rynku reasekuracyjnym Afryki ulegnie zdecydowanej poprawie. Menedżerowie firm reasekuracyjnych wyrażają optymizm co do perspektyw dla swoich rynków – wynika z raportu Africa Reinsurance Pulse 2017.

Add a comment

Więcej…
 
ECON proponuje przesuniecie terminu wejścia w życie IDD
środa, 18 października 2017 08:48

16 października na posiedzeniu Komisji Gospodarczej i Monetarnej Parlamentu Europejskiego (ECON) przyjęto rekomendację, w której ECON zwraca się do Komisji Europejskiej o przesunięcie terminu wejścia w życie dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/97 z dnia 20 stycznia 2016 r. o dystrybucji ubezpieczeń.

Add a comment

Więcej…
 
Marsh: GDPR zwiększa zainteresowanie cyberpolisami
środa, 18 października 2017 08:43

Z badania przeprowadzonego przez Marsh wynika, że zaplanowane na maj 2018 r. wdrożenie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (GDPR) wpływa na zmiany w podejściu organizacji działających w Europie, które coraz częściej wpisują zarządzanie cyberryzykiem jako jedno z kluczowych zagrożeń w prowadzonej działalności.

Add a comment

Więcej…
 
Zurich: Na drodze do zmniejszenia kosztów
poniedziałek, 16 października 2017 08:34

Do końca br. Zurich Insurance zmniejszy koszta o 700 mln dol. i znajdzie się niemal w połowie drogi do celu zaoszczędzenia 1,5 mld dol. do 2019 r. – zapewnił dyrektor generalny Mario Greco w wywiadzie dla dziennika „Neue Zürcher Zeitung”.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 478

GrECo JLT Services: Marek Mozer dyrektorem operacyjnym

Od września Marek Mozer pełni funkcję dyrektora operacyjnego GrECo JLT Services. Do jego kompetencji należy nadzór nad obszarem współpracy z...


czytaj dalej

Euler Hermes: Krzysztof Rzepka szefem działów odszkodowań i windykacji

Krzysztof Rzepka został powołany na dyrektora zarządzającego Biurem Windykacji i Likwidacji Szkód Euler Hermes. Na tym stanowisku będzie...


czytaj dalej

Aon: Badanie EMEA Cyber Risk Transfer Report 2017

Organizacje dostrzegają rosnącą wartość technologii i danych w stosunku do wartości aktywów materialnych, ale jednocześnie wydają czterokrotnie...


czytaj dalej

AXA: Chętni na zarządzanie aktywami odprawieni

AXA zgłosiło się wielu graczy zainteresowanych jej spółką zarządzania aktywami, jednak okazuje się, że dla ubezpieczyciela nadal ma ona znaczenie...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Jak przekonać klientów

Car sharing nie jest nową usługą (jej początków należy szukać przed niemal półwieczem), ale dopiero od kilku lat znajduje się w fazie dynamicznego...


czytaj dalej

Link4: Czujnik dymu do polisy mieszkaniowej

W ramach specjalnej oferty ubezpieczenia Dom Link4 przekaże czujnik dymu Orno or-dc-609. Otrzyma go każdy nowy klient, który nabędzie polisę ze...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy