feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń
Unilink: Motomajówka po raz trzeci
czwartek, 04 kwietnia 2019 09:00

Unilink już po raz trzeci organizuje Motomajówkę. Dzięki tegorocznej edycji wyjazdu jest szansa na zebrane 60 tys. zł., które pozwolą na sfinansowanie budowy nowego motoambulansu, ratującego życie osobom uczestniczącym w wypadkach drogowych.

Add a comment
Więcej…
 
rankomat.pl: Ceny OC coraz niższe
czwartek, 04 kwietnia 2019 08:59

W I kwartale 2019 r. cena OC posiadaczy pojazdów mechanicznych (ppm.) była o 4,8% niższa niż pod koniec ubiegłego roku – wynika z danych porównywarki rankomat.pl zebranych w raporcie RanKING.

Add a comment

Więcej…
 
1% dla Marka
czwartek, 04 kwietnia 2019 08:43

Ponawiamy prośbę o przekazywanie 1% podatku na rzecz Marka Śliperskiego, wieloletniego współpracownik „Gazety Ubezpieczeniowej” zmagającego się z ciężką, nieuleczalną chorobą, .

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Kilka przyczyn spadków w bancassurance
czwartek, 04 kwietnia 2019 08:43

Istnieje kilka przyczyn, dla których przypis składki w bancassurance notuje tendencję spadkową – informuje „Gazeta Wyborcza”.

Add a comment

Więcej…
 
Rzecznik Finansowy podsumował miniony rok
środa, 03 kwietnia 2019 08:54

Ponad 50 tys. – tyle zapytań i wniosków od klientów podmiotów rynku finansowego odebrał w 2018 roku Rzecznik Finansowy (RzF). Sprawozdanie instytucji wykazało też, że w ubiegłym roku spadła liczba skarg zgłoszonych przez klientów ubezpieczycieli.

W 2018 r. eksperci Rzecznika odebrali od klientów instytucji finansowych ponad 26 tys. telefonów czy e-maili klientów z prośbą o poradę w sporze z bankiem czy ubezpieczycielem. Wyposażeni w informacje mogą samodzielne przygotować reklamację. Gdy zostanie ona odrzucona, można złożyć wniosek do RzF o postępowanie interwencyjne lub polubowne. W ubiegłym roku złożonych zostało ponad 23 tys. takich wniosków, czyli przeciętnie 95 dziennie. – Niestety tylko co piąte nasze postępowanie kończy się zmianą decyzji instytucji finansowej czy ugodą. Ze statystyk dostarczonych przez podmioty rynku finansowego widać, że wciąż wolą one odsyłać klientów na drogę postępowania sądowego – mówi Aleksandra Wiktorow, Rzecznik Finansowy.

Add a comment

Więcej…
 
Rozmowy bez Asekuracji: Produkty Premium
środa, 03 kwietnia 2019 08:51

Gościem najnowszego, 60. odcinka podcastu „Rozmowy bez Asekuracji” był Grzegorz Gasiecki z multiagencji ProPlus. Rozmowa dotyczyła produktów Premium.

Add a comment
Więcej…
 
MIT Enterprise Forum: Nabór do jesiennej edycji programu akceleracyjnego
środa, 03 kwietnia 2019 08:49

MIT Enterprise Forum CEE, akcelerator dla start-upów technologicznych z Polski oraz czternastu krajów Europy Środkowo-Wschodniej CEE), otwiera rekrutację do jesiennej edycji programu. W gronie partnerów przedsięwzięcia znaleźli się polscy ubezpieczyciele.

Add a comment

Więcej…
 
Rusza konkurs Eko Hestia SPA
środa, 03 kwietnia 2019 08:47

Rozpoczęła się czwarta edycja konkursu na proekologiczne działania i inicjatywy polskich uzdrowisk. Laureata tegorocznej odsłony Eko Hestia SPA poznamy jesienią 2019 roku.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Dwie nominacje w konkursie EB Kreator
środa, 03 kwietnia 2019 08:41

PZU został nominowany w dwóch kategoriach konkursu employer branding EB Kreator 2018.

Add a comment

Więcej…
 
KPMG: Co czwarta firma zanotowała wzrost liczby cyberataków
środa, 03 kwietnia 2019 08:40

Pomimo że przedsiębiorcy odnotowali spadek liczby incydentów bezpieczeństwa w 2018 roku, skutki cyberprzestępczości dotknęły większość firm – wynika z badania KPMG w Polsce pt. „Barometr cyberbezpieczeństwa. W obronie przed cyberatakami”.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 1374

TFI PZU: Nowy zarząd

18 kwietnia rada nadzorcza Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych PZU dokonała szeregu zmian w zarządzie spółki.

Do zarządu TFI PZU powołany został...


czytaj dalej

Generali: Adam Malinowski odszedł ze stanowiska wiceprezesa

Adam Malinowski nie jest już wiceprezesem Generali. 12 kwietnia złożył rezygnację z zajmowanej funkcji. Do czasu mianowania następcy jego...


czytaj dalej

Generali: Dyrektor cyfryzacji powołany

Na stanowisko dyrektora ds. cyfrowych Generali został powołany Steven Zuanella. Jest on odpowiedzialny za przeprowadzenie transformacji cyfrowej,...


czytaj dalej

AXA: 10 mln euro na odbudowę Notre-Dame

AXA Group, która ma długą tradycję filantropijnego wsparcia dla ochrony francuskiego dziedzictwa kulturowego, zadeklarowała, że przyczyni się do...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Ruszyła masowa sprzedaż PZU GO

PZU GO, beacon połączony z mobilną aplikacją telematyczną, będący sztandarowym projektem ubezpieczyciela stworzonym przez jego ekspertów, trafił...


czytaj dalej

VIG Polska: Biznes majątkowy filarem wyników grupy

Wskaźnik wzrostu działalności majątkowej Vienna Insurance Group (VIG) w Polsce w 2018 roku był ponad dwuipółkrotnie wyższy niż całego rynku...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook