feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń
PBUK: Gruzja może przystąpić do Systemu Zielonej Karty
piątek, 05 kwietnia 2019 08:46

System Zielonej Karty skupia 47 Biur Narodowych (48 rynków ubezpieczeniowych). O dołączeniu do jego struktur myślą jednak nowe rynki ubezpieczeniowe. Pierwszym, które być może niebawem dołączy do Systemu, będzie Gruzja.

Add a comment

Więcej…
 
AXA Partners: Rusza rekrutacja start-upów
piątek, 05 kwietnia 2019 08:45

AXA Partners wraz z akceleratorem Accelpoint rozpoczynają rekrutację start-upów do projektu rozwojowo-grantowego AccelUp. Spotkanie dla firmy z sektora insurtech zainteresowanych udziałem w projekcie odbędzie się 15 kwietnia br. w Warszawie.

Add a comment

Więcej…
 
Grupa Europa: Ponad 300 biegów pod ochroną
piątek, 05 kwietnia 2019 08:45

Grupa Europa nawiązała współpracę z firmą Datasport, dzięki której jej ubezpieczenia sportowe trafią nawet do 200 tys. fanów biegania.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Bezpiecznie Rowerem na Bike Expo
piątek, 05 kwietnia 2019 08:44

6 i 7 kwietnia na stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się trzecia edycja Bike Expo – Narodowego Testu Rowerowego. W trakcie imprezy PZU wraz z  Polskim Stowarzyszeniem Rowerowym i Bikemonitor.pl będzie promować program Bezpiecznie Rowerem.

Add a comment

Więcej…
 
MIT Enterprise Forum: Link4 w gronie partnerów
piątek, 05 kwietnia 2019 08:43

Z początkiem kwietnia wystartował nabór do jesiennej edycji programu akceleracyjnego MIT Enterprise Forum CEE*. Link4 po raz kolejny wesprze młode start-upy w drodze po biznesowy sukces.

Add a comment

Więcej…
 
1% dla Marka
piątek, 05 kwietnia 2019 08:38

Ponawiamy prośbę o przekazywanie 1% podatku na rzecz Marka Śliperskiego, wieloletniego współpracownik „Gazety Ubezpieczeniowej” zmagającego się z ciężką, nieuleczalną chorobą, .

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Euroins nie chce napędzać wojny cenowej
piątek, 05 kwietnia 2019 08:37

Bułgarski Euroins, który obecnie działa w naszym kraju na zasadzie unijnej swobody przepływu usług, będzie miał swoją polską spółkę. Firma deklaruje też, że nie będzie napędzać wojny cenowej – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Prawo: Remont auta nie jest warunkiem otrzymania odszkodowania
piątek, 05 kwietnia 2019 08:37

Z najnowszego wyroku Sądu Najwyższego wynika, że choć poszkodowany nie musi remontować auta i może je sprzedać, ma też obowiązki w zakresie wykazania szkody – informuje „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
PIU: Rekordowy poziom ubezpieczonych obrotów polskich przedsiębiorstw
czwartek, 04 kwietnia 2019 09:03

Pół biliona złotych – taką wartość osiągnęła ubiegłoroczna suma ubezpieczonych obrotów polskich firm. To historyczny wynik, o jedną dziesiątą wyższy od odnotowanego w 2017 r. – wynika z danych zebranych przez Polską Izbę Ubezpieczeń.

Opracowanie PIU pokazuje, że w 2018 r. znaczącemu zwiększeniu uległo zaangażowanie polskich ubezpieczycieli we wsparcie eksportu. Ekspozycja eksportowa sięgnęła 55,21 mln zł, wobec 49,25 mln zł w roku poprzednim, co oznacza, że dynamika ochrony kredytów eksportowych uplasowała się na poziomie 112%. Izba wyjaśnia, że to efekt zwiększonej sprzedaży zagranicznej polskich firm, co przełożyło się na wzrost popyt na te produkty ochronne.

Add a comment
Więcej…
 
PIE: Polskie firmy lubią ryzyko
czwartek, 04 kwietnia 2019 09:01

Jedynie 49% przedsiębiorstw w Polsce* korzysta z ubezpieczeń majątkowych, finansowych, inwestycyjnych czy oszczędnościowych – wynika z badania Polskiego Instytutu Ekonomicznego (PIE).

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 1374

TFI PZU: Nowy zarząd

18 kwietnia rada nadzorcza Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych PZU dokonała szeregu zmian w zarządzie spółki.

Do zarządu TFI PZU powołany został...


czytaj dalej

Generali: Adam Malinowski odszedł ze stanowiska wiceprezesa

Adam Malinowski nie jest już wiceprezesem Generali. 12 kwietnia złożył rezygnację z zajmowanej funkcji. Do czasu mianowania następcy jego...


czytaj dalej

Generali: Dyrektor cyfryzacji powołany

Na stanowisko dyrektora ds. cyfrowych Generali został powołany Steven Zuanella. Jest on odpowiedzialny za przeprowadzenie transformacji cyfrowej,...


czytaj dalej

AXA: 10 mln euro na odbudowę Notre-Dame

AXA Group, która ma długą tradycję filantropijnego wsparcia dla ochrony francuskiego dziedzictwa kulturowego, zadeklarowała, że przyczyni się do...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Ruszyła masowa sprzedaż PZU GO

PZU GO, beacon połączony z mobilną aplikacją telematyczną, będący sztandarowym projektem ubezpieczyciela stworzonym przez jego ekspertów, trafił...


czytaj dalej

VIG Polska: Biznes majątkowy filarem wyników grupy

Wskaźnik wzrostu działalności majątkowej Vienna Insurance Group (VIG) w Polsce w 2018 roku był ponad dwuipółkrotnie wyższy niż całego rynku...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook