feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń
Grupa Concordia: bezpieczeństwo karty płatniczej
poniedziałek, 23 lipca 2007 13:41
Wakacje to nie tylko czas wyjazdów. W trakcie urlopu wiele osób tłumnie odwiedza centra handlowe. Czas letnich wyprzedaży sprzyja korzystnym zakupom markowych produktów. Wiedzą o tym nie tylko mieszkańcy dużych miast, dla których zakupowe szaleństwo rozpoczyna się wraz z końcem czerwca.

Add a comment
Więcej…
 
Tragedia we Francji: pasażerowie autokaru objęci ochroną SIGNAL IDUNA
poniedziałek, 23 lipca 2007 13:15
{mosimage}Pasażerowie autokaru, który rozbił się w niedzielę na południu Francji są objęci ochroną ubezpieczeniową Towarzystwa Ubezpieczeń SIGNAL IDUNA Polska S.A. Ubezpieczenie turystyczne zostało wykupione dla uczestników przez biuro podróży Orlando Travel – organizatora międzyparafialnej  pielgrzymki  do europejskich Sanktuariów Maryjnych.

Towarzystwo podjęło natychmiastowe standardowe działania zaraz po pierwszej informacji o wypadku autokaru, do której doszło w pobliżu Grenoble we Francji. W pierwszych godzinach po zdarzeniu ubezpieczyciel potwierdził listę pasażerów i za pośrednictwem konsula przekazał ją do MSZ.

Add a comment
Więcej…
 
MAPFRE: kolejny gigant ubezpieczeniowy w Polsce
poniedziałek, 23 lipca 2007 12:03
Jak wynika z informacji dziennika „Rzeczpospolita" największy hiszpański ubezpieczyciel MAPFRE otwiera swój oddział w Warszawie. Początkowo w planach MAPFRE było otwarcie biura i prowadzenie działalności w Polsce na podstawie jednolitej europejskiej licencji, jednakże jak powiedział Pablo Fernandez Iglesias, dyrektor MAPFRE Asistencia na Polskę, klienci jednak wolą, gdy firma obecna jest w ich kraju.

Add a comment
Więcej…
 
Grupa Concordia: Bezpieczne Wakacje
poniedziałek, 23 lipca 2007 12:01
Silne wiatry i liczne wyładowania atmosferyczne będą nam towarzyszyć w trakcie tegorocznego lata. Będzie ciepło – według prognoz synoptyków, średnia temperatura ma sięgać nawet 26?C. Nie unikniemy jednak burz. Warto się do nich odpowiednio przygotować, ucząc się dbałości o własne bezpieczeństwo.

Add a comment
Więcej…
 
Grupa Concordia: bezpieczne wakacje ze swoim zwierzakiem
poniedziałek, 23 lipca 2007 11:56
Wielu z nas decyduje się obecnie na wakacje w towarzystwie swojego zwierzaka. Umożliwiają to m.in. oferty firm turystycznych, zapewniających kompleksowe usługi wypoczynkowe wraz z pobytem zwierząt domowych. Jak zatem przygotować naszego pupila do wakacyjnych wojaży?

.
Add a comment
Więcej…
 
PZU SA: informacja dotycząca wypadku autokaru z polskimi pielgrzymami
poniedziałek, 23 lipca 2007 11:05
„Gazeta Ubezpieczeniowa” otrzymała od PZU SA informację dotyczą podjętych kroków w sprawie wypadku autokaru z polskimi pielgrzymami. Poniżej publikujemy pełną treść komunikatu.

Add a comment
Więcej…
 
PZU SA: informacja dotycząca szkód wyrządzonych przez trąbę powietrzną
poniedziałek, 23 lipca 2007 11:04
„Gazeta Ubezpieczeniowa” otrzymała od PZU SA informację dotyczą podjętych kroków w sprawie szkód wyrządzonych przez trąbę powietrzną pod Częstochową. Poniżej publikujemy pełną treść komunikatu.

Add a comment
Więcej…
 
Tragedie pod Grenoble i Częstochową: PZU SA spieszy z pomocą
poniedziałek, 23 lipca 2007 10:52
{mosimage}To był prawdziwie „czarny weekend” dla Polski. Jeszcze nie zdołaliśmy otrząsnąć się z szoku po piątkowym uderzeniu trąby powietrznej, która zniszczyła kilka miejscowości koło Częstochowy, kiedy w niedzielę z Francji nadeszła tragiczna wiadomość. Niedaleko Grenoble doszło do wypadku polskiego autokaru. Z natychmiastową pomocą pospieszył największy polski ubezpieczycie PZU SA.  

W wyniku wypadku zginęło 26 osób (informacje agencji DPA o 27 osobach nie zostały potwierdzone), pozostali pasażerowie są ranni, z czego kilkunastu znajduje się w stanie ciężkim. Ofiary to polscy pielgrzymi z Pomorza Zachodniego, m.in. ze Stargardu, Świnoujścia i Szczecina. Wśród nich były również dwie osoby z Warszawy i trzech księży. Pielgrzymi wracali z Sanktuarium Matki Bożej w La Salette. Prezydent Lech Kaczyński, który wczoraj poleciał do Grenoble spotkał się z rannymi a po powrocie do kraju ogłosił trzydniową żałobę narodową. Dzisiaj do Francji miał wylecieć rządowy samolot z rodzinami ofiar katastrofy. Prezydent Francji Nicolas Sarkozy złożył prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu wyrazy współczucia z powodu wypadku.

Add a comment
Więcej…
 
KNF: upomnienie dla PZU
piątek, 20 lipca 2007 12:26
Komisja Nadzoru Finansowego wysłała do PZU decyzję nakazującą uwzględnianie VAT w odszkodowaniach wypłacanych na tzw. kosztorys. Maksymalny termin wykonania decyzji to 14 dni od jej otrzymania.

Add a comment
Więcej…
 
PBUK: Od 1 sierpnia do Bułgarii i Rumunii bez zielonej karty
piątek, 20 lipca 2007 09:59
Jak poinformowało Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych, od 1 sierpnia jadąc do Bułgarii lub Rumunii własnym samochodem nie będziemy już musieli mieć tzw. zielonej karty, czyli ubezpieczenia OC kierowców w ruchu zagranicznym (PBUK).

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1361 1362 1363 1364 1365 1366 1367 1368 1369 1370 następna > ostatnia >>

Strona 1361 z 1385

Rynek ubezpieczeń: Wiener TU zamiast Gothaer TU

Po prawie siedmiu latach z polskiego rynku ubezpieczeń znika marka Gothaer. Za kilka tygodni przejęte przez Vienna Insurance Group towarzystwo...


czytaj dalej

Aviva TUnŻ: Mariusz Grendowicz przewodniczącym rady nadzorczej

Mariusz Grendowicz został powołany na przewodniczącego rady nadzorczej Aviva TUnŻ. To pierwszy niezależny członek RN firmy w Polsce, który objął...


czytaj dalej

Global Market Index: Ceny ubezpieczeń wciąż rosną

Marsh opublikował wyniki cyklicznego raportu Global Market Index, zawierającego informacje na temat kluczowych trendów rynkowych obserwowanych w...


czytaj dalej

WTW: Padły nowe rekordy inwestycji w insurtech

Inwestujący w insurtech na całym świecie w I kwartale 2019 r. wykonali największą liczbę transakcji, największą liczbę transakcji w sektorze...


czytaj dalej

Rozmowy bez Asekuracji: Brokerzy i PPK

21 maja ukazał się sześćdziesiąty czwarty odcinek podcastu „Rozmowy bez Asekuracji”. Gośćmi programu byli Robert Zapotoczny, prezes, oraz Dariusz...


czytaj dalej

Lubelskie: Atak żywiołu. PZU już likwiduje szkody

21 maja przed południem przez gminę Wojciechów (województwo lubelskie) przeszła trąba powietrzna, która wyrządziła poważne szkody. PZU, który był...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook