feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń
KNF: konferencja Stanisława Kluzy w pierwszą rocznicę powstania Komisji
wtorek, 25 września 2007 10:05
Minął rok od powołania Komisji Nadzoru Finansowego. Z tej okazji KNF organizuje specjalną konferencję prasową  przewodniczącego Komisji Stanisława Kluzy.

Add a comment
Więcej…
 
PTU: walne znów nie doszło do skutku
wtorek, 25 września 2007 10:05
Pomimo nakazu Komisji Nadzoru Finansowego walne zgromadzenie Polskiego Towarzystwa Ubezpieczeń nie odbyło się wczoraj. Powód? Według zarządu firmy przyjęta przez KNF interpretacja przepisów jest błędna.

Add a comment
Więcej…
 
Inter Partner Assistance: wsparcie Rajdu Orlen
wtorek, 25 września 2007 10:03
IPA Polska po raz kolejny zaangażowała się w zapewnienie bezpieczeństwa imprezie rajdowej. Tym razem przekazała 9 samochodów pomocy drogowej do obsługi Rajdu Orlen, ósmej i ostatniej tegorocznej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Add a comment
Więcej…
 
Ergo Hestia: Program Argo
wtorek, 25 września 2007 10:02
Coraz więcej osób bierze udział w ubezpieczeniowym Programie Rekrutacyjno-Szkoleniowym Argo. Umożliwia on, po trzech latach, objęcie stanowiska Dyrektora Oddziału Grupy Ergo Hestia.

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeniowy: ciekawe perspektywy platform internetowych
poniedziałek, 24 września 2007 11:59
Na rynku rozwija się sprzedaż ubezpieczeń poprzez portale oferujące produkty różnych firm. Wprawdzie biznes ten dopiero raczkuje, jednak zdaniem ekspertów czeka go świetlana przyszłość.

Add a comment
Więcej…
 
Wealth Solutions: prezentacja produktów inwestycyjnych przygotowanych we współpracy z TUnŻ EUROPA
poniedziałek, 24 września 2007 10:32
W dniu dzisiejszym odbędzie się konferencja prasowa Wealth Solutions. Zostaną na niej zaprezentowane trzy produkty inwestycyjne przygotowane we współpracy z TUnŻ EUROPA. Konferencja odbędzie się w poniedziałek 24 września, o  godz. 11:00, przy ul. Emilii Plater 53 (Warszawskie Centrum Finansowe) 11 piętro.

Add a comment
Więcej…
 
Ubezpieczenia: kryzys na GPW groźny dla polis inwestycyjnych
poniedziałek, 24 września 2007 10:29
{mosimage}Zajmujący się rynkiem ubezpieczeń analitycy poświęcają dużo uwagi notowaniom na warszawskiej giełdzie. Spadki na GPW były dla nich złą wiadomością, gdyż na pogorszeniu giełdowej koniunktury najbardziej mogą ucierpieć polisy inwestycyjne ze składką jednorazową.

Wysokość udziału tych produktów w rynku ubezpieczeniowym powoduje, że jego ewentualne załamanie może oznaczać kłopoty dla całej branży. Anita Bogusz, członek zarządu Commercial Union TunŻ, mówi, że możliwym jest, iż przy dłuższej korekcie na rynku akcji nastąpi częściowy odwrót od polis ze składką jednorazową, tzw. single premium. W takiej sytuacji rynek ubezpieczeń życiowych mierzony przypisem składki obniżyłby dynamikę i nawet mógłby się skurczyć. Jednak Bogusz twierdzi, że zjawisko to byłoby krótkotrwałe, gdyż przy ponownym wzroście indeksów giełdowych inwestorzy powrócą do produktów jednorazowych.

Add a comment
Więcej…
 
PZU SA: szef rady nadzorczej będzie wolny od nacisków akcjonariuszy
piątek, 21 września 2007 13:23
Już niedługo Tomasz Gruszecki stanie na czele rady nadzorczej PZU SA. Od akcjonariuszy otrzymał gwarancje, że nie będą wywierać na niego nacisków.

Add a comment
Więcej…
 
AXA: zarzuty o plagiat dla Liberty Direct
piątek, 21 września 2007 12:02
Niespodziewanie zaostrzyła się sytuacja na rynku ubezpieczeniowym. AXA Ubezpieczenia zarzuciła debiutującemu w tym tygodniu w Polsce Liberty Direct kopiowanie jej rozwiązań. Dowodem na to mają być m.in. bardzo podobny numer infolinii czy też wiele zbieżnych zapisów w umowie ubezpieczeniowej. Przedstawiciele amerykańskiego ubezpieczyciela zaprzeczają jakoby ich oferta była wzorowana na rywalu, wskazując jednocześnie różnice pomiędzy nimi.

Add a comment
Więcej…
 
PIU: rozstrzygnięcie IV Edycji Konkursu o Nagrodę Polskiej Izby Ubezpieczeń
piątek, 21 września 2007 12:02
Rozstrzygnięta została IV Edycja Konkursu o Nagrodę Polskiej Izby Ubezpieczeń. Poniżej publikujemy listę laureatów oraz krótkie uzasadnienie przyznanych im wyróżnień.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1351 1352 1353 1354 1355 1356 1357 1358 1359 1360 następna > ostatnia >>

Strona 1351 z 1396

UNIQA Polska: Adam Łoziak wiceprezesem na kolejne trzy lata

Rada nadzorcza spółek UNIQA w Polsce postanowiła przedłużyć mandat Adama Łoziaka na stanowisku wiceprezesa na kolejną trzyletnią kadencję.

O...


czytaj dalej

Allianz Polska: Matthias Baltin zatwierdzony na stanowisku prezesa

11 czerwca Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Matthiasa Florianusa Paula Baltina na stanowisko prezesa...


czytaj dalej

Aviva: Zmian personalnych ciąg dalszy

Dyrektor finansowy Avivy Tom Stoddard ustąpi ze stanowiska z końcem czerwca. Jest to drugi ruch kadrowy na najwyższych stanowiskach w tym roku, po...


czytaj dalej

Liferay: Inwestycja w UX pozwala zaoszczędzić nawet 10 mln zł rocznie

Firmy z branży ubezpieczeniowej poszukają skutecznych rozwiązań, które umożliwiają wykorzystywanie danych z systemów backendowych do tworzenia...


czytaj dalej

Insurance Forum: Branża podyskutuje o klimacie i nowej mobilności

W czwartek 13 czerwca 2019 r. zebrała się Rada Programowa Insurance Forum. Konferencja odbędzie się w październiku po raz czternasty....


czytaj dalej

CUK Ubezpieczenia: Aplikacja mobilna już dostępna

CUK Ubezpieczenia wprowadziło aplikację mobilną, dzięki której każdy klient będzie mieć ubezpieczenia w swoim smartfonie.

Aplikacja zapewnia...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook