feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń


Leadenhall: Squarelife partnerem w dystrybucji Leadenhall Life
wtorek, 20 sierpnia 2019 08:52

Leadenhall Polska nawiązał współpracę ze Squarelife Lebensversicherungs, ubezpieczycielem na życie z Lichtensteinu oferującym ubezpieczenia na obszarze Unii Europejskiej.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Compensa TU na liście „Ones To Watch”
wtorek, 20 sierpnia 2019 08:46

Compensa TU znalazła się na „Ones to Watch” – prestiżowej europejskiej liście najlepszych przedsiębiorstw z 33 europejskich krajów, opublikowanej w lipcu 2019 roku przez European Business Awards (EBA). Ubezpieczyciel został wyróżniony w kategorii „Financial Services”.
Add a comment

Więcej…
 
Europ Assistance Polska: Ochrona dla dziecka na nowy rok szkolny
wtorek, 20 sierpnia 2019 08:46

Duża liczba wypadków w placówkach oświatowych z udziałem dzieci powoduje, że bardzo często decydują się one na wykupienie grupowego ubezpieczenia NNW dla uczniów. Europ Assistance Polska przypomina, że ze względu na to, iż takie ubezpieczenie jest fakultatywne i nie zawsze można w tym zakresie liczyć na decyzję szkoły, warto samodzielnie wyposażyć dziecko w polisę indywidualną i dostosować jej zakres do potrzeb własnych i swojego dziecka.

Add a comment

Więcej…
 
TUW PZUW: Rating podtrzymany, perspektywa podwyższona
poniedziałek, 19 sierpnia 2019 08:39

1 sierpnia S&P Global Ratings przedłużyła rating siły finansowej i rating kredytowy TUW PZUW na poziomie A-. Jednocześnie agencja podwyższyła perspektywę ratingową towarzystwa ze stabilnej do pozytywnej.

Ocena ratingowa na poziomie A- oznacza niski poziom ryzyka kredytowego, wysoką wiarygodność finansową i zdolność do obsługi zobowiązań oraz przeciętną odporność na wpływ niekorzystnych warunków gospodarczych utrzymujących się przez dłuższy czas. S&P Global Ratings po raz pierwszy nadała ubezpieczycielowi ocenę ratingową 25 czerwca ubiegłego roku. Tym samym zakład stał się pierwszym polskim towarzystwem ubezpieczeń wzajemnych z oceną ratingową. TUW PZUW zostało wówczas ocenione na poziomie A- z perspektywą stabilną.

Add a comment

Więcej…
 
AXA: Nowa reklama telewizyjna
poniedziałek, 19 sierpnia 2019 08:36

AXA emituje nową reklamę telewizyjną i mierzy się z wynikami badań, które pokazały, że konsumenci – często posługując się wyobrażeniem albo doświadczeniem cudzym lub zdobytym w porównywarce – wyobrażają sobie proces korzystania z kalkulatora składki ubezpieczenia samochodowego jako niezachęcający.

Add a comment
Więcej…
 
TUW: Akcja „Rolnicy dla rolników”
poniedziałek, 19 sierpnia 2019 08:36

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” udzieliło finansowego wsparcia akcji „Rolnicy dla rolników”. Celem przedsięwzięcia była pomoc poszkodowanym w wyniku deszczy nawalnych, jakie w maju tego roku wystąpiły na terenie Małopolski. Szczególnie dotkliwe straty odnotowano w gospodarstwach zajmujących się hodowlą bydła.

Add a comment

Więcej…
 
Ubea.pl: Barometr cenowy w górę
poniedziałek, 19 sierpnia 2019 08:35

Z barometru cenowego Ubea.pl, sporządzonego na postawie ponad 100 tys. rzeczywistych kalkulacji wykonanych w lipcu przez klientów porównywarki, wynika, że w ubiegłym miesiącu średnia składka OC w analizowanej grupie ubezpieczycieli nieco wzrosła.

Add a comment

Więcej…
 
Rozmowy bez Asekuracji: Nie odkładajmy wdrożenia PPK
środa, 14 sierpnia 2019 08:53

Gościem 79. odcinka podcastu ubezpieczeniowego „Rozmowy bez Asekuracji” zatytułowanego „Nie odkładajmy wdrożenia PPK” był Grzegorz Chłopek, prezes Nationale-Nederlanden PTE.

Add a comment
Więcej…
 
Ubea.pl: Lipcowe wzrosty składek
środa, 14 sierpnia 2019 08:51

Lipiec przyniósł ciekawe zmiany dotyczące trzech kategorii rankingu cen ubezpieczeń komunikacyjnych Ubea.pl, opartego na kalkulacjach sporządzonych przez użytkowników porównywarki. Tylko w przypadku pakietów OC + AC kolejność wiodących ubezpieczycieli była taka sama jak przed miesiącem.

Add a comment

Więcej…
 
KUKE: Ruszyły studenckie staże Go4Poland
środa, 14 sierpnia 2019 08:49

Michał Ossowski zakończył dwumiesięczny staż w Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) w ramach programu Go4Poland. To inicjatywa przeznaczona dla Polaków studiujących na zagranicznych uczelniach, zachęcająca ich do podejmowania pracy w krajowych firmach po zakończeniu nauki.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 1415

Macif Życie: Mariusz Czajka członkiem zarządu ds. ryzyka

6 sierpnia Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Mariusza Czajki na stanowisko członka zarządu Macif Życie...


czytaj dalej

Ergo Hestia: Justyna Wajs zastąpiła Małgorzatę MakulskąMałgorzata Makulska
Justyna Wajs

Małgorzata Makulska, członek zarządu Ergo Hestii, po 27 latach zakończyła współpracę z ubezpieczycielem z powodów...


czytaj dalej

Rosja: Przyspieszenie testów samochodów bez kierowcy

Yandex, rosyjski odpowiednik Google, poinformował, że rozważa rozszerzenie swojej floty samoprowadzących się samochodów do 1000 w ciągu...


czytaj dalej

Zurich: Na ostatniej prostej procesu naprawy

Zurich Insurance Group spodziewa się przekroczyć wszystkie swoje cele finansowe na okres 2017–2019, wchodząc na ostatni etap trzyletniego okresu...


czytaj dalej

Leadenhall: Squarelife partnerem w dystrybucji Leadenhall Life

Leadenhall Polska nawiązał współpracę ze Squarelife Lebensversicherungs, ubezpieczycielem na życie z Lichtensteinu oferującym ubezpieczenia na...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Compensa TU na liście „Ones To Watch”

Compensa TU znalazła się na „Ones to Watch” – prestiżowej europejskiej liście najlepszych przedsiębiorstw z 33 europejskich krajów, opublikowanej...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook