feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń


Rozmowy bez Asekuracji: Brokerzy i PPK
środa, 22 maja 2019 08:44

21 maja ukazał się sześćdziesiąty czwarty odcinek podcastu „Rozmowy bez Asekuracji”. Gośćmi programu byli Robert Zapotoczny, prezes, oraz Dariusz Selak, dyrektor Biura Relacji z Klientami PFR Portal PPK.

Add a comment
Więcej…
 
Lubelskie: Atak żywiołu. PZU już likwiduje szkody
środa, 22 maja 2019 08:43

21 maja przed południem przez gminę Wojciechów (województwo lubelskie) przeszła trąba powietrzna, która wyrządziła poważne szkody. PZU, który był jednym z ubezpieczycieli mienia na terenie gminy, ma bezzwłocznie przystąpić do likwidacji szkód.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Debiut Mubi na rynku porównywarek
środa, 22 maja 2019 08:42

Mubi – taką nazwę nosi nowa porównywarka ubezpieczeń komunikacyjnych, która niedawno zadebiutowała na rynku. Jej wabikiem na klientów ma być prosty w obsłudze serwis oraz możliwość szybszego porównania ofert ubezpieczenia samochodu.

Add a comment

Więcej…
 
T‑Mobile: Ponad 13 tys. nabywców polis MetLife
środa, 22 maja 2019 08:42

Na początku roku T-Mobile wprowadził do swojej oferty dwa ubezpieczenia MetLife – zdrowotne oraz NNW. W ciągu 4 miesięcy z propozycji ochronnej skorzystało ponad 13 tysięcy osób.

Add a comment

Więcej…
 
EFL: Ubezpieczenie najpopularniejsze wśród średnich firm
środa, 22 maja 2019 08:41

Ubezpieczenie majątku firmy jest czwartym pod względem popularności źródłem finansowania sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) w Polsce – wynika z „Barometru EFL” na II kwartał 2019 roku.

Add a comment

Więcej…
 
PBUK: Nowela wymaga korekt
wtorek, 21 maja 2019 08:46

W ocenie Polskiego Biura Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (PBUK), wprowadzenie ściślejszych regulacji mogących ustabilizować działalność zagranicznych ubezpieczycieli i zapewnić możliwość reagowania w przypadku naruszania podstawowych interesów konsumentów jest celowe. Jednak zarówno zakres, jak i forma proponowanej nowelizacji ustaw o ubezpieczeniach obowiązkowych (UUO) oraz o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej (UDUR) budzi zastrzeżenia.

W opinii przedstawionej w ramach konsultacji publicznych projektu Biuro uważa, że co do zasady wprowadzenie zmiany UUO wydaje się zbędne, skoro zmiana prowadząca do tych samych efektów ma zostać wprowadzona do drugiego ze zmienianych aktów. PBUK uważa też, że rozumienie użytego w noweli pierwszej z ustaw pojęcia zakładu ubezpieczeń jako synonimu krajowego ZU jest nieprawidłowe, gdyż dotyczy ono wszystkich tych, które prowadzą na terytorium RP działalność w grupie 10 działu II (bez OC przewoźnika).

Add a comment

Więcej…
 
Digital Care: Ponad 6 tys. uszkodzeń smartfonów w trakcie majówki
wtorek, 21 maja 2019 08:45

Według statystyk firmy Digital Care, liczba uszkodzeń telefonów w trakcie tegorocznego długiego weekendu majowego była o ponad 30% wyższa niż w pozostałych tygodniach obecnego roku.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Kosmiczna podróż na impact’19
wtorek, 21 maja 2019 08:44

PZU jako partner strategiczny rozpoczynającego się 21 maja kongresu impact’19 udostępni gościom kosmiczną strefę networkingową.

Add a comment

Więcej…
 
CUK Ubezpieczenia: Rok uczestnictwa w programie Payback
wtorek, 21 maja 2019 08:44

Konsumenci, którzy kupowali polisy za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, zebrali łącznie 43 miliony punktów Payback. Uczestnicy programu sięgali głównie po OC oraz pakiety OC+AC – wynika z podsumowania pierwszego roku współpracy multiagencji i programu.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo Hestia: Zapadło rozstrzygnięcie w 18. edycji Artystycznej Podróży
wtorek, 21 maja 2019 08:41

17 maja w Muzeum nad Wisłą (filia Muzeum Sztuki Nowoczesnej) odbyła się gala finałowa 18. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 1385

Rynek ubezpieczeń: Wiener TU zamiast Gothaer TU

Po prawie siedmiu latach z polskiego rynku ubezpieczeń znika marka Gothaer. Za kilka tygodni przejęte przez Vienna Insurance Group towarzystwo...


czytaj dalej

Aviva TUnŻ: Mariusz Grendowicz przewodniczącym rady nadzorczej

Mariusz Grendowicz został powołany na przewodniczącego rady nadzorczej Aviva TUnŻ. To pierwszy niezależny członek RN firmy w Polsce, który objął...


czytaj dalej

Global Market Index: Ceny ubezpieczeń wciąż rosną

Marsh opublikował wyniki cyklicznego raportu Global Market Index, zawierającego informacje na temat kluczowych trendów rynkowych obserwowanych w...


czytaj dalej

WTW: Padły nowe rekordy inwestycji w insurtech

Inwestujący w insurtech na całym świecie w I kwartale 2019 r. wykonali największą liczbę transakcji, największą liczbę transakcji w sektorze...


czytaj dalej

Rozmowy bez Asekuracji: Brokerzy i PPK

21 maja ukazał się sześćdziesiąty czwarty odcinek podcastu „Rozmowy bez Asekuracji”. Gośćmi programu byli Robert Zapotoczny, prezes, oraz Dariusz...


czytaj dalej

Lubelskie: Atak żywiołu. PZU już likwiduje szkody

21 maja przed południem przez gminę Wojciechów (województwo lubelskie) przeszła trąba powietrzna, która wyrządziła poważne szkody. PZU, który był...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook