feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń


UFG: Pełny dostęp online do bazy polis komunikacyjnych
wtorek, 18 września 2018 08:44

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UDG) uruchomił nowe funkcjonalności udostępniania danych ze swojej ogólnopolskiej bazy polis komunikacyjnych. Nowe opcje zapewniają każdemu posiadaczowi pojazdu w Polsce* dostęp do pełnej historii OC i AC, a każdy kierowca może sprawdzić, o których wypadkach z ich udziałem wiedzą ubezpieczyciele. Co więcej, zaświadczenia można pobrać również w językach angielskim i niemieckim, dzięki czemu mogą być przedstawiane ubezpieczycielom za granicą**.

- Rozszerzyliśmy zakres danych możliwych do pobrania online przez właścicieli pojazdów z bazy UFG, wychodząc naprzeciw ich potrzebom – mówi Elżbieta Wanat-Połeć, prezes Funduszu. – Wcześniej mogli oni sprawdzić tylko historię swojego ubezpieczenia OC za ostatnie pięć lat. Teraz mogą zrobić to za pełny okres ubezpieczenia, czyli nawet za ostatnie kilkanaście lat, jak również sprawdzić tę historię dla polis autocasco*** – dodaje.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Nowa kampania reklamowa AC
wtorek, 18 września 2018 08:42

17 września rozpoczęła się nowa kampania reklamowa PZU Auto AC. Główny przekaz akcji zbudowany jest wokół dwóch benefitów: PZU Auto AC z opcją Auto Non Stop oraz PZU Auto Asystent Zdrowotny.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo Hestia: Wdrożenie aplikacji mobilnej „Pomoc online”
wtorek, 18 września 2018 08:41

Ergo Hestia wdrożyła aplikację mobilną „Pomoc online”, która dzięki technologii umożliwia zdalne przeprowadzenie całego procesu oględzin i znacznie upraszcza likwidację szkód.

Add a comment

Więcej…
 
SII: Votum oczekuje poprawy wyników w drugiej połowie roku
wtorek, 18 września 2018 08:37

17 września na stronie Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych odbył się czat inwestorski z Grupą Kapitałową Votum z udziałem Bartłomieja Krupy, prezesa zarządu Votum.

Add a comment

Więcej…
 
Global Assistance wchodzi do Polski
poniedziałek, 17 września 2018 08:37

3 września wraz z wpisem do Krajowego Rejestru Sądowego została powołana spółka Global Assistance Polska. To piąty podmiot w należącej do Vienna Insurance Group europejskiej sieci Global Assistance.

Od 2016 roku Spółdzielnia Usługowa VIG Ekspert świadczy usługi w obszarze obsługi assistance komunikacyjnego dla wszystkich spółek VIG w Polsce. Teraz, korzystając z know-how i przy wsparciu specjalistycznej sieci Global Assistance, powstała nowa spółka Global Assistance Polska, która będzie oferować tożsamy zakres usług dla klientów spoza Grupy VIG.

Add a comment

Więcej…
 
D.A.S. modyfikuje sieć sprzedaży
poniedziałek, 17 września 2018 08:37

1 października D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej (D.A.S.) wprowadzi zmiany w swoich strukturach sprzedaży. Ubezpieczyciel deklaruje, że modyfikacje są kolejnym krokiem na drodze wzmacniania jego sieci sprzedaży w celu m.in. rozwinięcia współpracy z multiagencjami oraz osiągnięcia wyższej efektywności.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Nadążyć za zmieniającą się rzeczywistością
poniedziałek, 17 września 2018 08:36

Jednym z wyzwań, przed którymi stoją obecnie ubezpieczenia, jest sprostanie wymogom nowych pokoleń klientów. Jest to niełatwe zadanie, nie tylko ze względu na trudności z nadążeniem coraz szybciej zmieniającej się rzeczywistości, ale też naturalnych ograniczeń branży czy wieloletnich zapóźnień. Mimo to firmy ubezpieczeniowe próbują dogonić wciąż uciekającą im epokę.

Add a comment

Więcej…
 
XXIV Forum Teleinformatyki: „System informacyjny państwa i obywatela”
poniedziałek, 17 września 2018 08:34

W dniach 27-28 września 2018 r. odbędzie się XXIV Forum Teleinformatyki. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia przebiegającego pod hasłem „System informacyjny państwa i obywatela” dyskutowane będą takie kwestie, jak problemy informatyzacji państwa, sztuczna inteligencja, pieniądz cyfrowy,  kryptowaluty czy incydenty bezpieczeństwa. Tradycyjnie jedna z sesji będzie poświęcona systemom ubezpieczeniowym. Patronem medialnym wydarzenia  jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
Vienna Life: Szereg usprawnień w obsłudze klienta
poniedziałek, 17 września 2018 08:33

W ostatnich miesiącach Vienna Life wprowadziła szereg rozwiązań mających na celu poprawę poziomu obsługi klienta.

Add a comment

Więcej…
 
PIDiPO: Stanowisko dotyczące regulacji branży odszkodowawczej
poniedziałek, 17 września 2018 08:30

14 września Polska Izba Doradców i Pośredników Odszkodowawczych (PIDiPO) przekazała do Senackich Komisji, Ustawodawczej oraz Budżetu i Finansów Publicznych, kolejne stanowisko w przedmiocie projektu ustawy o świadczeniu usług w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych (druk nr 862) zawierające m.in. propozycje poprawek. W treści dokumentu organizacja odniosła się zarówno do poszczególnych zapisów zaproponowanych w projekcie, jak i do skutków związanych z ich przyjęciem w dotychczasowym brzmieniu.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 1284

Aviva: Krzysztof Czekała szefem zespołu badającego rynek i wiedzę o kliencie

Krzysztof Czekała, związany z Avivą od 2015 roku jako menedżer ds. planowania strategicznego i analiz, przejął dodatkowo odpowiedzialność za...


czytaj dalej

AXA Ubezpieczenia: Marcin Nedwidek nowym członkiem zarządu

AXA Ubezpieczenia TUiR zapełnia wakat w zarządzie powstały lipcu w wyniku przejścia Henry’ego de Courtois do paryskiej centrali ubezpieczyciela....


czytaj dalej

Willis: Rozbieżności w kwestii kierowania polityką cyberbezpieczeństwa

Większość kadry zarządzającej firm z całego świata ma świadomość, że staje przed dylematem „specjalista czy generalista” w kwestii obsady...


czytaj dalej

Aon: Dyrektor z PwC pokieruje fuzjami

Firma brokerska Aon zatrudniła dyrektora z PwC, aby rozwijał możliwości w zakresie fuzji i przejęć infrastrukturalnych i rozwiązań transakcyjnych...


czytaj dalej

UFG: Pełny dostęp online do bazy polis komunikacyjnych

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UDG) uruchomił nowe funkcjonalności udostępniania danych ze swojej ogólnopolskiej bazy polis komunikacyjnych....


czytaj dalej

PZU: Nowa kampania reklamowa AC

17 września rozpoczęła się nowa kampania reklamowa PZU Auto AC. Główny przekaz akcji zbudowany jest wokół dwóch benefitów: PZU Auto AC z opcją...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook