Reklama

CUK Ubezpieczenia: Aplikacja mobilna już dostępna
piątek, 14 czerwca 2019 08:53

CUK Ubezpieczenia wprowadziło aplikację mobilną, dzięki której każdy klient będzie mieć ubezpieczenia w swoim smartfonie.

Aplikacja zapewnia stały dostęp z każdego miejsca na świecie do każdej umowy zawartej za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia. Narzędzie umożliwia też zakup polisy oraz łatwiejsze wezwanie assistance i zgłoszenie szkody z poziomu aplikacji.

Posiadacz aplikacji ma stałą kontrolę nad wszystkimi swoimi polisami: wie, kiedy się kończą i może zapoznać się z warunkami ich przedłużenia. Oprócz tego kupując AC, robi zdjęcia samochodu bezpośrednio z aplikacji i nie musi osobiście zjawiać się w placówce.

Przy pierwszym zalogowaniu do aplikacji potrzebny jest numer pesel i adres e-mail  ubezpieczonego lub weryfikacja za pomocą konta Google lub Facebooka. W aplikacji klient widzi polisy, które kupił jako ubezpieczony dla siebie i jako ubezpieczający dla swoich bliskich.

Aplikacja pomoże błyskawicznie skontaktować się z ubezpieczycielem, żeby zgłosić szkodę. Dzięki temu, że Strefa Klienta CUK współpracuje z aplikacją mobilną, klient może sprawdzić dane na temat swoich polis zarówno na smartfonie, jak i na ekranie komputera.

Korzystanie z aplikacji jest bezpłatne. Narzędzie można pobrać ze sklepu Play i App Store.
(AM, źródło: CUK)

 

UNIQA Polska: Adam Łoziak wiceprezesem na kolejne trzy lata

Rada nadzorcza spółek UNIQA w Polsce postanowiła przedłużyć mandat Adama Łoziaka na stanowisku wiceprezesa na kolejną trzyletnią kadencję.

O...


czytaj dalej

Allianz Polska: Matthias Baltin zatwierdzony na stanowisku prezesa

11 czerwca Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Matthiasa Florianusa Paula Baltina na stanowisko prezesa...


czytaj dalej

Aviva: Zmian personalnych ciąg dalszy

Dyrektor finansowy Avivy Tom Stoddard ustąpi ze stanowiska z końcem czerwca. Jest to drugi ruch kadrowy na najwyższych stanowiskach w tym roku, po...


czytaj dalej

Liferay: Inwestycja w UX pozwala zaoszczędzić nawet 10 mln zł rocznie

Firmy z branży ubezpieczeniowej poszukają skutecznych rozwiązań, które umożliwiają wykorzystywanie danych z systemów backendowych do tworzenia...


czytaj dalej

Insurance Forum: Branża podyskutuje o klimacie i nowej mobilności

W czwartek 13 czerwca 2019 r. zebrała się Rada Programowa Insurance Forum. Konferencja odbędzie się w październiku po raz czternasty....


czytaj dalej

CUK Ubezpieczenia: Aplikacja mobilna już dostępna

CUK Ubezpieczenia wprowadziło aplikację mobilną, dzięki której każdy klient będzie mieć ubezpieczenia w swoim smartfonie.

Aplikacja zapewnia...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook